Facebook Google+ Twitter

Wybory samorządowe w Warszawie do powtórki?

Policjanci z warszawskiej Białołęki znaleźli karty do głosowania z ostatnich wyborów samorządowych w bagażniku auta swego byłego komendanta. Karty były wypełnione przez wyborców. Możliwa jest powtórka wyborów w całym mieście.

Jak informuje tvn24.pl, policjanci z warszawskiej Białołęki, po dwukrotnym sprawdzeniu samochodu byłego komendanta, znaleźli w jego bagażniku karty do głosowania z ostatnich wyborów samorządowych.

Karty były prawdopodobnie załącznikiem do protokołu wyborczego. Nie wiadomo natomiast na kogo głosy zostały oddane.

Na razie nie wiadomo też, czy karty zostały zabrane po to, by sfałszować wybory, pracują nad nimi śledczy w laboratorium. Jeżeli Państwowa Komisja Wyborcza stwierdzi, że zabrane karty miały znaczący wpływ na wynik wyborów, możliwe jest ich powtórzenie w całej Warszawie.

Wiadomości24 to serwis tworzony przez ludzi takich ja Ty. Wiesz więcej? Zarejestruj się i napisz swój materiał, dodaj zdjęcia, link, lub po prostu skomentuj. Tylko tu masz szansę, że przeczyta Cię milion!

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (10):

Sortuj komentarze:

ela
  • ela
  • 14.07.2011 20:16

Nie ma mowy o powtórce wyborów. Wg prokuratury karty pochodziły z okręgu po przeliczeniu i zaprotokółowaniu przez komisję wyborczą [ musi zgadzać się liczba kartek z arkuszem podpisów] .Następnie idą kartki do niszczarki i o to chodzi dlaczego znalazły się w aucie ? Ilość tych kartek nie ma wpływu na wyniki wyborów. Nie wiem skąd plotka ,że chodzi o wybory prezydentów.?

Komentarz został ukrytyrozwiń
syn tego Narodu
  • syn tego Narodu
  • 14.07.2011 18:30

nie zdziwiłbym się, gdyby te kartki były oddane przez gorzowskie PO-martwe dusze.
PO-martwe dusze które zostały rozwiązane.

A TAK PO PRAWDZIE.
JAK MOŻNA ROZWIĄZAĆ MARTWE DUSZE?
ZA POPRAWNĄ ODPOWIEDŹ - NOBEL Z TEOLOGII

Komentarz został ukrytyrozwiń
myNaród
  • myNaród
  • 14.07.2011 18:25

a co na to michnikowa Gazeta Wyborcza?
a co na to walterowski TVN?
a co na to Wprost?

teraz mają okazję choć CIUT poprawić swój image.

no chyba, że wolą dalej tkwić w zaprzaństwie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
myNaród
  • myNaród
  • 14.07.2011 18:21

wystarczy zatrzymać (na chwilę) wszystkich PO-ców, niech pokażą bagażniki.
Następnie wyjąć i zliczyć kartki do głosowania no i wybory mamy z głowy:
PO 125%
PSL 99,9%
PiS -(minus) 224,9%

Tak wygląda "Demokracja" za Tuska.

Białoruś Łukaszenki do tego co dzieje się w Polsce to wzór demokracji.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Warszawianka
  • Warszawianka
  • 14.07.2011 18:00

Rozmarzyłem się, a może kto wie , ktoś podrzuci spisaną prawdziwą wersję patriotycznych wyczynów rodziny Jarosława Kaczyńskiego ( ze strony mamy Jadwiga i tate Rajmunda ).
Może także ktoś ujawni jak to Jarek i Lech walczyli w „podziemiu ‘ w dosłownym znaczeniu w zacieraniu prawdy o wyczynach w rodzie ich rodziców ?
Cuda się zdarzają to i może ten się spełni i dowiemy się na jakiej zasadzie ta rodzina miesza i podburza Polaków i to w Polsce !

Komentarz został ukrytyrozwiń

NA POLICJĘ ZAWSZE MOŻESZ LICZYĆ

Pod warunkiem:
że NIE jesteś szarym, przeciętnym, pracującym Obywatelem
w PILNEJ potrzebie, z ważnym PROBLEMEM do rozwiązania.
W takich okolicznościach
licz tylko na SIEBIE, RODZINĘ, nawet na litość WROGÓW
inni nie będą mieli czasu -
zajęci poważniejszymi sprawami
TAKIMI JAK TA?
.....

Komentarz został ukrytyrozwiń
qwertz
  • qwertz
  • 14.07.2011 17:21

@e:
Pan Witold wie, bo sam przekazywał te karty komendantowi. A są to głosy na HGW, by umniejszyć jej zwycięstwo nad Bieleckim.

Komentarz został ukrytyrozwiń
e
  • e
  • 14.07.2011 16:11

@ Panie Kossakowski w kłamstwach jesteście mistrzami świata , a skąd pan wie czyje to karty ? Którego kandydata ? Ma pan dowód ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Teraz mamy dowód ws. podejrzanego zwycięstwa HGW już w pierwszej turze...

Komentarz został ukrytyrozwiń
Malutki
  • Malutki
  • 14.07.2011 15:30

Na kilometr śmierdzi jakimiś porachunkami.