Facebook Google+ Twitter

Wybory samorządowe w Zakopanem. Majcher i Gąsiennica Walczak w II turze

21 listopada odbyły się wybory samorządowe. Na Burmistrza Zakopanego kandydowało 5 osób: Janusz Majcher, Jan Gąsienica Walczak, Jerzy Zacharko, Tadeusz Majoch i Maria Gruszka.

Burmistrz Janusz Majcher, kandyduje na drugą kadencję. / Fot. Wanda SzpetmanOficjalne wyniki wyborów w Zakopanem wyglądają następująco. Janusz Majcher zdobył - 47,09 proc. Jan Gąsienica Walczak z KW Jedność Tatrzańska - 24,01proc. Jerzy Zacharko z PiS - 18,41 proc. Tadeusz Majoch 6,19 proc, a Maria Gruszka 4,30 proc.

Frekwencja wyniosła 49,68%. Januszowi Majcherowi do zwycięstwa w pierwszej turze zabrakło
321 głosów.

Wiceburmistrz Jan Gąsienica Walczak / Fot. Wanda Szpetman5 grudnia odbędzie się II tura wyborów. Wezmą w niej udział: Janusz Majcher i Jan Gąsienica Walczak.

Janusz Majcher urodził się w 1951 r. w Zakopanem, ukończył studia wyższe. Od wielu lat działa w samorządzie zakopiańskim jako szef komisji i wiceprzewodniczący rady miasta. Od 2006 r. jest burmistrzem Zakopanego. Żonaty, dwóch synów, synowa i wnuczka.
Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Dopisano kawałek życiorysu Panu Januszowi Majchrowi, trochę lepiej. Będzie jeszcze lepiej jak Państwo uzupełnią życiorys drugiego kandydata Pana Jana Gąsienicy Walczaka i programy Obydwu Kandydatów, bo to nie ja zmazałam.
Pani Annie dziękuję za poparcie.
Wanda Szpetman.

Komentarz został ukrytyrozwiń
anna
  • anna
  • 24.11.2010 11:59

Te krótki informacje powinny być i o jednym i drugim kandydacie - wtedy byłoby sprawiedliwie, a artykuł byłby obiektywny.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Katarzyno! Nawet Pani nie zauważyła, że poprawiłam swój artykuł i usunęłam życiorys Pana Burmistrza Janusza Majchera. Zostały programy obu kandydatów na Burmistrza, bo chyba to jest chyba najważniejsze przy drugiej turze wyborów. Pani skreśliła resztę bez mojej zgody i mój artykuł nie ma w ogóle sensu, bo nie ma nic o drugim kandydacie, a przecież przed drugą turą obydwaj kandydaci mają równe prawa. Wydaje mi się, że ważniejsze są programy kandydatów niż to , że jeden z nich ma żonę dwóch synów, synową i wnuczkę, a o drugim ani słówka. Wymazała Pani wszystko z mojego artykułu bez mojej zgody. Wnoszę protest, bo to jest chwyt poniżej pasa. Chyba jest jakaś ochrona praw autorskich? Wanda Szpetman.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.