Facebook Google+ Twitter

Wybory samorządowe w Zakopanem. Majcher i Gąsiennica Walczak w II turze

21 listopada odbyły się wybory samorządowe. Na Burmistrza Zakopanego kandydowało 5 osób: Janusz Majcher, Jan Gąsienica Walczak, Jerzy Zacharko, Tadeusz Majoch i Maria Gruszka.

Burmistrz Janusz Majcher, kandyduje na drugą kadencję. / Fot. Wanda SzpetmanOficjalne wyniki wyborów w Zakopanem wyglądają następująco. Janusz Majcher zdobył - 47,09 proc. Jan Gąsienica Walczak z KW Jedność Tatrzańska - 24,01proc. Jerzy Zacharko z PiS - 18,41 proc. Tadeusz Majoch 6,19 proc, a Maria Gruszka 4,30 proc.

Frekwencja wyniosła 49,68%. Januszowi Majcherowi do zwycięstwa w pierwszej turze zabrakło
321 głosów.

Wiceburmistrz Jan Gąsienica Walczak / Fot. Wanda Szpetman5 grudnia odbędzie się II tura wyborów. Wezmą w niej udział: Janusz Majcher i Jan Gąsienica Walczak.

Janusz Majcher urodził się w 1951 r. w Zakopanem, ukończył studia wyższe. Od wielu lat działa w samorządzie zakopiańskim jako szef komisji i wiceprzewodniczący rady miasta. Od 2006 r. jest burmistrzem Zakopanego. Żonaty, dwóch synów, synowa i wnuczka.
Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Dopisano kawałek życiorysu Panu Januszowi Majchrowi, trochę lepiej. Będzie jeszcze lepiej jak Państwo uzupełnią życiorys drugiego kandydata Pana Jana Gąsienicy Walczaka i programy Obydwu Kandydatów, bo to nie ja zmazałam.
Pani Annie dziękuję za poparcie.
Wanda Szpetman.

Komentarz został ukrytyrozwiń
anna
  • anna
  • 24.11.2010 11:59

Te krótki informacje powinny być i o jednym i drugim kandydacie - wtedy byłoby sprawiedliwie, a artykuł byłby obiektywny.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Katarzyno! Nawet Pani nie zauważyła, że poprawiłam swój artykuł i usunęłam życiorys Pana Burmistrza Janusza Majchera. Zostały programy obu kandydatów na Burmistrza, bo chyba to jest chyba najważniejsze przy drugiej turze wyborów. Pani skreśliła resztę bez mojej zgody i mój artykuł nie ma w ogóle sensu, bo nie ma nic o drugim kandydacie, a przecież przed drugą turą obydwaj kandydaci mają równe prawa. Wydaje mi się, że ważniejsze są programy kandydatów niż to , że jeden z nich ma żonę dwóch synów, synową i wnuczkę, a o drugim ani słówka. Wymazała Pani wszystko z mojego artykułu bez mojej zgody. Wnoszę protest, bo to jest chwyt poniżej pasa. Chyba jest jakaś ochrona praw autorskich? Wanda Szpetman.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.