Facebook Google+ Twitter

Wybory Teen Queen UK, czyli nastolatki w wuzdanych pozach

13-latka startująca w brytyjskim konkursie Miss Nastolatek, w prowokujących pozach i używająca mocnego makijażu, może prowokować pedofilów - uważają eksperci. Organizatorzy konkursu nic sobie z takich ostrzeżeń nie robią.http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/c/c3/Miss_Teen_USA_2007_delegates_Hollywood_and_Highland_March_2007_2.png/800px-Miss_Teen_USA_2007_delegates_Hollywood_and_Highland_March_2007_2.png / Fot. http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/c/c3/Miss_Teen_USA_2007_delegates_Hollywood_and_Highland_March_2007_2.png/800px-Miss_Teen_USA_2007W Wielkiej Brytanii konkurs piękności dla nastoletnich księżniczek jest organizowany od trzech lat. Tegoroczna edycja rozpętała prawdziwą burzę. Powodem kontrowersji jest internetowa witryna konkursu na której znajdziemy zdjęcia kandydatek do tytułu przedstawione w dość obsceniczny sposób. Jedna ze startujących dziewcząt ma zaledwie... 13 lat !

To jest jak sklep dla pedofilii. Mogą sobie obejrzeć, wybrać, a potem odnaleźć tę dziewczynkę i ją dopaść - mówi w rozmowie z Daily Mail Claude Knights, szef organizacji zajmującej się ochroną dzieci przed przemocą.

Dyskusja zaczęła się wokół 13-letniej uczestniczki konkursu "Teen Queen UK", Tayla Shelley. Może to bardzo zmylić tych, którzy zobaczą jej zdjęcia, wygląda bowiem o wiele dojrzalej. Jej matka nie widzi niczego złego w tym, że córka używa mocnego makijażu i na zdjęciach przybrała wyzywającą pozę. Zgodziła się na jej udział w konkursie bo nie chciała, by czuła się gorzej od swoich rówieśniczek.

Matka jednak nie bagatelizuje ewentualnej reakcji pedofilów. Jak przyznaje, rozmawia z córką na ten temat i nie pozwala jej na założenie własnego profilu na Facebook. Pilnuje również, by córka, że szkoły wróciła bezpośrednio do domu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.