Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

26526 miejsce

Wybory w USA. Wieczór wyborczy w Warszawie i Nowym Sączu

Wybory prezydenckie w USA wszędzie wzbudzały ogromne zainteresowanie - nie tylko mediów, ale także mieszkańców różnych części świata.

Wieczór Wyborczy w Warszawie / Fot. K.M RatschkaDywagacje na temat przyszłości Stanów Zjednoczonych, uzależnionej od zapowiadanych podczas długiej kampanii wyborczej reform przez obu kandydatów, nie zakończyły się wraz z wyborem "nowego-starego" prezydenta. Mimo, że Barack Obama będzie przez kolejne cztery lata piastował urząd prezydenta USA, istnieje wiele zastrzeżeń co do jego metod rządzenia, koncepcji i planów reform oraz kierunków współpracy z innymi krajami. Nastroje powyborcze wśród polskich polityków są bardzo zróżnicowane. Zarzucana Obamie przewidywalność i brak konsekwencji w spełnianiu obietnic, Wieczór Wyborczy w Warszawie / Fot. K.M Ratschkakonfrontowana jest z odpowiedzialnością polityczną Mitta Romneya i co za tym idzie, bezpośrednimi korzyściami dla Polaków.

Wieczór Wyborczy w Warszawie / Fot. K.M. RatschkaTo, czego najbardziej boją się politycy różnych ugrupowań, to pogorszenie stosunków na linii USA - Europa i zawiązanie ścisłej współpracy Amerykanów z Chinami.

Wybory prezydenckie w USA z uwagą śledzili mieszkańcy Warszawy i Nowego Sącza, którzy w dniu ogłoszenia wyników zgromadzili się w Pure Sky Club i Wieczór Wyborczy w Warszawie / Fot. K.M. Ratschkarestauracji Bohema. Na wieczór wyborczy w Warszawie przybył licznie Korpus Dyplomatyczny Stanów Zjednoczonych, oraz zaproszeni Amerykanie mieszkający w Polsce. Do sądeckiej Bohemy przybyło wielu znanych nowosądeczan, między innymi pomysłodawca, założyciel i rektor Polsko-Amerykańskiej Wyższej Szkoły Biznesu - National Louis University dr Krzysztof Wieczór Wyborczy w Warszawie / Fot. K.M. RatschkaPawłowski, Marek Plichta właściciel ASMA International Group, Krzysztof Ruchała reprezentujący Bohemę, Bogdan Węgrzynek z Menu Group oraz studenci WSB i Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej.

Wieczór wyborczy zarówno w Warszawie jak i Nowym Sączu pomimo różnicy zdań wyborców, był bardzo przyjacielski.

Izabela Okarmus, Bogdan Węgrzynek

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.