Facebook Google+ Twitter

Wybraliście najbardziej kiczowaty program TV 2010 roku

27 grudnia ogłosiliśmy plebiscyt na najbardziej kiczowaty program TV 2010 roku. Swoje propozycje najpierw zgłaszaliście w komentarzach, później głosowaliście w sondzie. Który program wygrał?

Według Autorów W24 najbardziej kiczowatym i żenującym programem TV 2010 roku było "Top Model". Na tę pozycję zagłosowało 52 procent uczestników plebiscytu.

Drugie miejsce zajął "Taniec z gwiazdami", który zdobył 25 procent głosów. Hmmm... Którą to już edycję będziemy oglądać jesienią? ;-)

Trzecie i ostatnie miejsce na podium przypadło programowi "Warto rozmawiać". 16 procent głosujących uznało, że ten program powinien otrzymać tytuł najbardziej żenującej produkcji 2010 roku.

"Szkło kontaktowe" cieszy się w serwisie chyba sporym powodzeniem, ponieważ zdobyło 7 procent głosów.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Osho, indyjski autor i "oświecony"powiedział kiedyś...-"Czy chcielibyście mieć kobietę z obrazów PICASSA za żonę lub kochankę?... To czemu ludzie tak walą do muzeów na jego wystawy??";)) Ano właśnie... Kocham "Taniec z Gwiazdami" i uważam że nie ma lepszego programu w całej TV Polskiej!! Na Zdrowie!

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 05.01.2011 12:38

Oglądalność tych programów nie dziwi mnie. Jaki widz, taka pożywka. A sponsorzy też mają swoje badania i wiedzą, że kilka milionów widzów tygodniowo, to niezła dla nich reklama.
Proszę też zwrócić uwagę na jakość reklam (prawie wszystkich za wyjątkiem może coca coli). "Wyrafinowanie" i "finezja" powala. Ale nie od dzisiaj wiadomo, że reklama nie jest kierowana do inteligentnego odbiorcy, bo ten kieruje się racjonalnymi motywami przy zakupie niezbędnego produktu. Reklama media markt "nie dla idiotów" jest trafiona w swym pokrętnym przekazie. Bez urazy dla twórców reklam - większość z nich wyglada tak, jakby była kierowana właśnie do idiotów.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Alicjo, bo wiele z tych programów to takie urocze idiotyzmy, że godzinna dawka każdego tygodnia stanowi ciekawy dodatek. ;) Przyznaję, że oglądałam "Top model" - na youtube, z racji braku telewizora. Z pełną świadomością, że to jest żałosne. Ale... chyba wszyscy robimy czasem coś żałosnego, no nie?;-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

To interesująca statystyka, ale chyba nie zaskakuje. Tylko skąd ta oglądalność tych programów i ogromne zarobki z reklam?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.