Facebook Google+ Twitter

Wybrano 5. wicemarszałka. Nowicka "wygrywa" z Kempą

Tuż po 19. doszło do pojedynku Beata Kempa vs. Wanda Nowicka. Ruch Palikota będzie miał więc swojego przedstawiciela w prezydium Sejmu.

 / Fot. PAP/Paweł Supernak"Jestem za krzyżem, jestem za religią w szkołach, jestem za tradycyjnym modelem rodziny" - mówiła Beata Kempa, kandydatka klubu Solidarna Polska na wicemarszałka.

Jak widać, znanej pani poseł opowiedzenie się za "Ziobrystami" nie wyszło na dobre. Mimo otwartego opowiedzenia się za krzyżem, przegrała polityczną walkę z Wandą Nowicką.

Nowej pani wicemarszałek bronił sam Janusz Palikot, który z sejmowej mównicy apelował o poparcie dla Nowickiej.

Źródło:
TVN 24Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (10):

Sortuj komentarze:

mm
  • mm
  • 15.11.2011 23:56

ćpa?
kompromitacja (nie)rządu i RPP , które przedstawiają nieprawdziwe i zaniżone : WSKAŻNIKI i DANE i chcą wmówić światu i społeczejnstwu ,że w POLSCE żyje się lepiej niż w UE (chyba tylko kilkunastu tysiącom najbogatszych ) - bo 90% ludzi w POLCE KLEPIE BIEDĘ - zarabia i żyje poniżej minimum UE (płaca minimalna wiele razy MNIEJSZA niż w krajach UE , a ceny takie takie same) - ciągłe UKRYWANIE przed ŚWIATEM i społeczeństwem prawdziwego zadłużenia POLSKI poprzez nie WLICZNIE do długu : zaciągniętych przez ten rząd porzyczek i sprzedanych obligacji w UE , ciągłe zadłużanie OBLIGACJAMI,KREDYTAMI prawie WSZYSTKICH miast , ciągłymi nowymi obligacjami rządu , okradanie z pieniędzy PRZYSZŁYCH emerytur z OFE , ... , -jest to ciągłe UKRYWANIE prawdziwego zadłużenia i przerzucanie go na przyszłe pokolenia –mamy już większe zadłużenie niż GRECJA –twierdzi to wielu profesorów,politologów,… . TYLKO ZADŁUŻAJUĄ POLAKÓW ,NIE ROBIĄ REFORM,aby to zadłużenie zmniejszyć – JEDYNIE TYLKO CO POTRAFIĄ – TO ZA SWOJE NIEKOMPETENCJE I ZŁE RZĄDZENIE OPLUWAJĄ i OBWINIAJĄ PIS oraz 80% ludzi żyjących na krawędzi ubóstwa -NIC DLA TYCH LUDZI NIE ROBIĄ,ABY ŻYŁO IM SIĘ LEPIEJ-jedynie uważzają ich za NIEUDACZNIKÓW . Jeżeli w krótkim czasie nie chcemy być drugą GRECJĄ ,to DAJMY CZERWONĄ KARTKĘ PObolszewi i temu (nie)rządowi (PO,PSL).

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Romanie, tym razem bez ironii - PiS ma już wicemarszałka, natomiast p. Kempa chciała nim zostać z ramienia dziwacznego tworu pod nazwą "Solidarna Polska". Piszę "dziwacznego", bo regulamin PiS nie przewiduje istnienia dwóch równoległych klubów, a p. Kempa jak na razie jest członkinią tej partii.
Nb. kiedy w programie "Tomasz Lis na żywo" padło pytanie, czy nowy klub będzie zgłaszał kandydata na wicemarszałka Sejmu. Pani Kempa z oburzeniem powiedziała: "To nie jest klub stołków, nie rozmawialiśmy o tym." Zawtórował jej pan Kurski: "To klub dla ratowania polskiej prawicy, nie dla stołków."
I musiałabym być "ciemnym ludem", żeby tych "idealistów" kupić...

Komentarz został ukrytyrozwiń
JW@
  • JW@
  • 09.11.2011 16:48

Ja Panią posłankę , Kempe wolę - nie śmierdzi fenolem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wiemy już z czym Kempa by nie wyszła. Nie wyszła by z krzyżem w łapce. Ale nas interesuje bardziej z czym by wyszła. Prosimy o informacje. :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Do niedawna wydawało mi się, że priorytetem pani Kempy jest bliska współpraca z prezesem. Ale z dnia na dzień stało się to nieaktualne. No i jak to się ma do "ideowości" owej pani?

Komentarz został ukrytyrozwiń

A co jest priorytetem pani Kempy?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja natomiast po 1000-kroć wolę p. Wandę Nowicką. Chociażby z tego względu: link

Komentarz został ukrytyrozwiń

1000-kroć wolę Kempę niż tę bezideową Nowicką. Teraz to dopiero będzie cyrk w tym sejmie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
gorol
  • gorol
  • 08.11.2011 20:17

kto to jest beata kempa?

Komentarz został ukrytyrozwiń
e
  • e
  • 08.11.2011 20:12

Pani Kempa się skompromitowała , jej wystąpienie było kompromitujące .Przecież PiS ma vice marszałka . To nie ambona pani poseł , tak się nie stawia sprawy .Nawet katolicy oburzeni szastaniem świętościami w miejscu niezależnym światopoglądowo . Gra pani na siebie czy na wartości ? Kontynuacja używania krzyża do walki politycznej. Elementarny brak kultury politycznej. Wykorzystywanie instrumentalnie wiary jest obrzydliwe .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.