Facebook Google+ Twitter

Wybrano "Przedsiębiorcę Roku 2011"

Przedsiębiorca Roku – to prestiżowe wyróżnienie dla najlepszego szefa, spośród wielu właścicieli firm krajowych, który w trakcie swojej działalności dokonał szczególnych osiągnięć marketingowych i gospodarczych, liczących się w kraju i nie tylko.

Zakończył się internetowy plebiscyt na "Przedsiębiorcę Roku 2011". Zorganizowany przez Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej i "Puls Biznesu" plebiscyt spotkał się z dużym zainteresowaniem internautów. Oddano łącznie 21 744 głosy.

Tytuł "Przedsiębiorcy Roku 2011" zdobył Michał Kiciński, przed Dariuszem Sapińskim i Rafałem Brzoską.

Zwycięzca Michał Kiciński to współzałożyciel firmy "CD Projekt". Dariusz Sapiński, z drugim miejscem na podium, jest prezesem Spółdzielni Mleczarskiej "Mlekovita" z Wysokiego Mazowieckiego. Rafał Brzoska zaś – to założyciel firmy Integer.pl, będącej największym rywalem Poczty Polskiej.

W ostatnią sobotę 14 stycznia, jak podaje strefabiznesu.pl, na Stadionie Narodowym w Warszawie odbyła się uroczysta gala wręczenia prestiżowych nagród Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej - "Wektorów 2011". Wyróżnieniem uhonorowano wybitne postaci – przedsiębiorców, polityków, dziennikarzy a także instytucje, których działalność może i powinna być wzorem dla innych.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.