Facebook Google+ Twitter

Wybuch gazu na warszawskim Mokotowie. Przypadek czy próba samobójcza?

Dziś, około godziny 17, w bloku przy ulicy Batorego w Warszawie, doszło do wybuchu gazu. Jedna osoba została ranna. To mogła być próba samobójcza, a nie przypadek - sugerują strażacy.

Zdjęcie ilustracyjne / Fot. http://commons.wikimedia.org/wiki/File:POL_straz_pozarna_(2).JPG- Sytuacja jest już opanowana, nie ma zagrożenia dla innych mieszkańców bloku - donosi Wiadomościom24.pl, prosto z miejsca wypadku, st. asp. Grzegorz Trzeciak z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej m. st. Warszawy.

Do wybuchu doszło w mieszkaniu na pierwszym piętrze (cały budynek ma ich 15). W momencie eksplozji, w lokalu znajdował się tylko jego mieszkaniec. Mężczyzna został ranny. - Doznał oparzeń I i II stopnia - mówi Trzeciak. Po tym jak sąsiedzi wynieśli go z mieszkania, strażacy udzielili mu pierwszej pomocy. Następnie opiekę nad nim przejęło warszawskie pogotowie.

W wyniku eksplozji wybuchł pożar, który objął część mieszkania. Przyczyną wybuchu był ulatniający się z kuchenki gaz. - Pogotowie gazowe ustaliło, że wszystkie cztery kurki były odkręcone. Mogło to być działanie celowe - dodaje Trzeciak.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 21.03.2009 01:22

No proszę mamy terrorystę :)
trzeba rozpocząć jakąś wojną tylko z kim??
może by tak w zgodzie z tradycją :)
Warszawa <==> Kraków :)

pozdrawiam :)

+

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.