Facebook Google+ Twitter

Wybuch w Jeleniej Górze. Jedna osoba trafiła do szpitala

9 marca około godz. 5 dwa głośne huki obudziły osoby mieszkające przy ul.Daszyńskiego w Jeleniej Górze. Wybuch wywołał również potężny wstrząs. Dom, w którym nastąpiła eksplozja legł w gruzach, a jeden z jego mieszkańców trafił do szpitala.

 / Fot. Juliane Berres (tel. komórkowy)9 marca około 5 rano, całą ulicę Daszyńskiego (dzielnica Mała Poczta) obudziły dwa huki. Przyjechały ambulanse, policja oraz 6 wozów strażackich. Przyczyny wybuchu na razie nie są znane. Nie jest wykluczone, że przyczyną był gaz. O godz. 6.52 z domu zaczął lecieć dym, a strażacy gasili pożar kilka godzin.

Lewa ściana na górze, część wiaty oraz ściana po jej prawej zburzona. Dach uszkodzony. / Fot. Juliane Berres (tel. komórkowy)Akcja ratunkowa została bardzo dobrze przeprowadzona przez strażaków. W domu znajdowały się trzy osoby. Dwie z nich, które znajdowały się na pierwszym piętrze, musiały zostać wyciągnięte poprzez malutkie okienko, gdyż cały parter legł w gruzach. Kobieta oraz mężczyzna nie odnieśli większych obrażeń, jednak trzecia osoba, starsza pani, została przewieziona do szpitala.

Dom legł w gruzach, a cała górna część lewej ściany jest zburzona. Badaniem przyczyny wybuchu, zajmie się policja. Dzisiejszy wybuch wywołał ogromne zainteresowanie mediów oraz przechodniów.


Rozpoczął się konkurs Dziennikarz obywatelski 2011 Roku. Zgłoś swój materiał! Zostań najlepszym dziennikarzem 2011 roku. Wygraj jedną z ośmiu zagranicznych wycieczek.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.