Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

4594 miejsce

Wybuchowa mieszanka, czyli co w kobiecie cenią faceci

  • Źródło: ngo.pl
  • Data dodania: 2006-08-17 14:21

Blondynka, brunetka, ruda.... Skromna, spokojna, szalona, z poczuciem humoru. Wrażliwa, inteligentna. Co tak naprawdę intryguje mężczyzn? Jakie kobiety podobają im się najbardziej? Czego nie lubią , a co kochają?

Joanna Brodzik fot. mwmediaInteligencja na pierwszym miejscu!
- Idealna partnerka musi posiadać zdolność słuchania innych – przekonywał mnie Krzysztof z Krakowa. Jego zdaniem umiejętność ta nie jest domeną mężczyzn. Krzysztof kocha kobiety przede wszystkim za ich delikatność, dar przekonywania, wyrozumiałość i konsekwentne dążenie do celu. Pociągają go kobiety, z którymi można pogadać nie tylko o najnowszych trendach w modzie, nowinkach kosmetycznych, etc…

Piękne i wyrozumiałeMagda Mołek fot.mwmedia

Kamil z Warszawy kocha kobiety piękne. Dla niego „piękna” oznacza mądra i wrażliwa, rozsądna, ale stanowcza. Nie musi mieć długich blond włosów. Kobieta, jego zdaniem, powinna zawsze zwracać uwagę na swój wygląd i pamiętać o tym, że nie w każde miejsce można ubrać się tak samo, o czym niestety – zdaniem Kamila, młodego tancerza z Warszawy – kobiety często zapominają.

Wysportowana z poczuciem humoru

Dla Maćka, studenta z Rzeszowa, najważniejsze jest poczucie humoru, silny charakter oraz kreatywność. Nie znosi bezsensownego babskiego gadulstwa, drażni go głupota, egoizm i zrzędliwość. Marzy o „normalnej kobiecie”, która będzie mogła zapewnić mu bezpieczeństwo i stabilizację.

Katarzyna Cichopek, fot. mwmediaZbigniew Wodecki, piosenkarz, kompozytor
Uwielbiam kobiety przede wszystkim za to, że są kompletnie inaczej zbudowane niż my. Jestem z natury estetą, dlatego szczególną uwagę zwracam na urodę, czystość i zapach kobiecego ciała. Zaraz za tym idzie wrodzona inteligencja i poczucie humoru.

Krzysztof Globisz, aktor teatralny i filmowy
Blondynka, brunetka, ruda....... wygląd zewnętrzny nie ma dla mnie większego znaczenia. Kobieta nie musi być ucieleśnieniem piękna, liczy się przede wszystkim urok osobisty i aura, którą wokół siebie roztacza. Mam jednak wielką słabość do kobiecych oczu, z których można wiele wyczytać.Nie lubię feministek, kobiet manifestujących własną niepodległość, za którą nic nie idzie. Ich działanie jest destrukcyjne. Ponadczasowym wzorem kobiecego piękna jest dla mnie z pewnością Audrey Hepburn. Z polskich aktorek- Ania Radwan.

Radosław Majdan, bramkarz Wisły KrakówDorota Rabczewska fot. mwmedia
Moim kobiecym ideałem jest z pewnością zgrabna blondynka, o pięknych brązowych oczach i dużym biuście. Nie oznacza to oczywiście, że brunetki czy szatynki są na straconej pozycji. Tylu ilu jest facetów, tyle męskich gustów. Kocham kobiety za ich wyrozumiałość, wrażliwość, kobiecość. Nie znoszę zarozumialstwa oraz zbyt wielkiej zaborczości.

Agnieszka Maciąg fot. mwmediaMarcin Daniec, artysta kabaretowy
Kobiecym ideałem jest dla mnie z pewnością żona- wrażliwa, subtelna, delikatna, inteligentna, piękna, o dobrym sercu, dowcipna, dbająca o mnie i o dom. Reszta nie ma kompletnie żadnego znaczenia.
Ilona Adamska

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Ilu mezczyzn tyle typów kobiecego piekna... każdy meżczyzna jest inny jednakże wiele cech jest wspólnych, idealna partnerka to nie jedynie oszałamiajaca uroda a kobiecość w każdym calu ,ciepło i czułosć. Meżczyzni poświadomie szukają kobiety która pomoze w stworzeniu im wymarzonej rodziny. Meżczyzna zapewnia kobiecie bezpieczeńswo a ona sprawia jego życie bardziej ustabilizowanym.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.