Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

1550 miejsce

Wybuchy śmiechu, czyli "Jak na wulkanie" w Teatrze Komedia

Sztuka Robina Hawdona pełna jest namiętności, skandali i pokus czających się na każdym kroku. Czy wulkan emocji wybuchnie?

Jak na wulkanie / Fot. Teatr KomediaSpektakl "Jak na wulkanie" w reżyserii Tomasza Dutkiewicza pokazuje, jak spokojny weekend może przerodzić się w jedną wielką katastrofę, a zaciszny hotelik - w dymiący wulkan emocji.

Akcja rozgrywa się w podlondyńskim, staroświeckim i zacisznym hoteliku, urządzonym w uroczym tradycyjnym prowansalskim stylu. Jego właścicielem jest równie staroświecki, ale bardzo dyskretny Pierre Laroche (Jan Jankowski).

Robert Rozmus (Old Gaston), Aleksandra Konieczna (Rachel Dudley), Przemysław Sadowski (Boris Brakowski) / Fot. Teatr KomediaPrzybywa tam dwójka celebrytów - John Dudley (Mirosław Baka) i Rachel Dudley (Aleksandra Konieczna), hollywoodzkie małżeństwo aktorów z wieloletnim stażem. Jednak zjawiają się tam osobno, ze swoimi kochankami - Lisą Lamont (Agata Załęcka) i Borisem Brakowskim (Przemysław Sadowski). Czy uda im się nie spotkać i uniknąć skandalu?

Jan Jankowski (Pierre Laroche), (Luis Laroche) / Fot. Teatr KomediaDużym walorem sztuki jest świetna obsada. Na największe brawa zasłużyli Jan Jankowski jako Pierre Laroche, dyskretny właściciel hoteliku oraz Robert Rozmus, który wcielił się w Old Gastona, asystenta Pierre'a w podeszłym wieku - był tak przekonujący w swojej roli i ucharakteryzowany, że go nie poznałam.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.