Facebook Google+ Twitter

Wydaj swoją książkę! – konkurs

Współautorzy: Magdalena Wróbel

„Wydaj wszystkich swoich bohaterów” to konkurs zorganizowany dla każdego, kto napisał książkę lub chce ją napisać.

 / Fot. materiał promocyjny-Szukamy talentów pisarskich, a najlepszą książkę wydamy. Zależy nam na tym, by marka Rozpisani.pl pomagała najlepszym autorom, dlatego wierzymy, że opowiadania, które do nas trafią mogą stać się bestsellerami – mówi Malwina Szewczyk z Wydawnictwa Naukowego PWN, które jest organizatorem konkursu. – To szansa na zaistnienie młodego autora na rynku wydawniczym, bowiem Rozpisani.pl oferują nie tylko wydanie i promocję książki, ale także jej dystrybucję. Czekamy na każde opowiadanie – dodaje. Aby wysłać do nas swoje dzieło, wystarczy wejść na stronę www.rozpisani.pl/konkurs i zgłosić się przez formularz. Każdy uczestnik może zgłosić tylko jeden utwór swojego autorstwa.
Obszerność nadesłanego tekstu musi wynosić co najmniej 1 arkusz wydawniczy (tj. 40 tys. znaków ze spacjami). Przyjmowanie tekstów potrwa do 30 września. Oficjalne ogłoszenie wyników nastąpi nie później niż 15 listopada 2016 r. na stronie internetowej organizatora:www.rozpisani.pl. Komisja oceni m.in. walory artystyczne i oryginalność utworu.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wejść na stronę www.rozpisani.pl/konkurs i wysłać swoje dzieło przez formularz kontaktowy.

Regulamin dostępny jest pod adresem: www.rozpisani.pl/konkurs-regulamin.

Partnerami strategicznymi konkursu są: Głos Wielkopolski, Ziemia Kaliska, Dzień Wolsztyński, Gazeta Pleszewska, Tydzień Obornicki, Tygodnik Śremski, Fakty Kościańskie, Tygodnik Wągrowiecki, Tydzień Międzychodzko-Sierakowski, Życie Krotoszyna, Tydzień Nowotymsko-Grodziski, Gnieźnieński Tydzień, Dzień Szamotulski, Chodzieżanin oraz Tygodnik Pilski.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

rzeczywiście, te regulamin niczym nie motywuje, a wprost przeciwnie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

A to akurat nie wydaje się problemem:

/8. W wyniku przeprowadzenia Konkursu nie dochodzi do przeniesienia na Organizatora jakichkolwiek praw majątkowych autorskich do Utworów./

Raczej zatem chodzi o same "metriały", w dosłownym słowa znaczeniu. Żeby nie musieli ich odsyłać, co w dobie papieru mogło mieć znaczenie i nieść dodatkowe koszty.
Ale w dobie e-maili..?
Co dowodzi raczej, że regulamin został adoptowany metodą kopiuj-wklej.
Jak zresztą na "wydawnictwo naukowe" przystało! ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Radzę się poważnie zastanowić i przeczytać regulamin, zawsze są haczyki. Szczególnie polecam paragraf 4 regulaminu powyższego konkursu "Zgłoszenia konkursowe" punkt 9, który brzmi "Wszystkie egzemplarze Utworów przesłanych do Organizatora wraz ze zgłoszeniami stają się jego własnością i pozostają w jego posiadaniu po zakończeniu Konkursu". Ja osobiście dziękuję za taką współpracę...Czytajcie regulaminy, nie ma nic za darmo...

Komentarz został ukrytyrozwiń

nie tylko do piór - do komputerów też :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jasny gwint!
100 sztuk ( słownie sto) wydanych egzemplarzy w nagrodę. Plus dwadzieścia dla delikwenta, w sam raz, aby obdzielić nimi rodzinę i kilku znajomych.

PWN, nawet zważywszy na dzisiejsze nakłady - zaszalał!

" Zachęcić młodych twórców" - głosi regulamin. Ale wiek okreslono na 18+.
Czyli, jak rozumiem, chodzi o młodość twórczą. 100-latek będzie młodym pisarzem, jeśli poczuł wenę w wieku 99 lat.

Do piór zatem ! ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.