Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

10632 miejsce

"Wydaje mi się, że dopiero zaczynam" - wywiad z Anną Popek

Współautorzy: Filip Chochół

Obchodzi w tym roku 20-lecie pracy zawodowej. Zawsze chciała mieć ciekawe życie i tak też się stało. Stara się nie utonąć w świecie show-biznesu. Gościem W24 w ramach cyklu "Znani - nam nieznani" była Anna Popek.

Kolejnym gościem W24 w ramach cyklu "Znani - nam nieznani" była Anna Popek / Fot. Filip ChochółChoć przyznaje, że najbardziej ceni sobie ciszę i spokój, cały czas coś dzieje się w jej życiu. Prowadzi Pytanie na śniadanie, ma swoją autorską audycję w Radiu Plus, pisze felietony kulinarne do "Sukcesu", wychowuje córki, a ostatnio także zgłębia tajniki ekonomii w ramach Podyplomowego Studium Systemu Finansowego i Polityki Monetarnej.

Swoją przygodę z Telewizją Polską zaczęła równo dwadzieścia lat temu. Początkowo pracowała w TVP Katowice, później TVP Wrocław, a następnie TVP1 i TVP2. Mimo że ma na swoim koncie wiele medialnych sukcesów, cały czas wydaje jej się, że dopiero zaczyna i jeszcze niewiele zrobiła. Pracowała także jako rzecznik LOTu, jednak szybko zrozumiała, że poczucie spełnienia daje jej właśnie praca dziennikarki.

Dziennikarka Anna Popek gościła w redakcji W24 / Fot. Filip ChochółBiorąc udział w programie Gwiazdy tańczą na lodzie, zrozumiała, że nie ma rzeczy niemożliwych. Później pojawiła się też w Tańcu z gwiazdami. Oprócz tego stosunkowo często możemy oglądać ją w filmach i serialach. "Marzyłam o byciu aktorką" - wyznaje Anna Popek. Obecnie występuje na deskach Teatru Syrena, gdzie gra epizod w spektaklu Trójka do potęgi. Początkowo miała wcielić się w postać islandzkiej ekolożki, ale zabrakło seksbomby, więc postanowiła zmierzyć się z tą rolą.

Uważa, że show-biznes jest bardzo przewidywalny, a przepis na zrobienie sensacji w mediach jest tak prosty, jak ten na jajecznicę. "Nie czuję, żebym wiodła prym w tym świecie, ale specjalnie mi na tym nie zależy" - podkreśla dziennikarka. Jej zdaniem trzeba tylko uważać, żeby nie utonąć.

Obejrzyj cały wywiad z Anną Popek:Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

lyyyyga
  • lyyyyga
  • 07.06.2012 21:31

Więcej idealistów w Polsce nam trzeba

Komentarz został ukrytyrozwiń
Krystian
  • Krystian
  • 06.06.2012 21:13

Ale śmiesznie wam wyszło! :-) Fajno!

Komentarz został ukrytyrozwiń

O, proszę, można się natknąć na coś ciekawego w tym serwisie. Autorowi życzę powodzenia, bo wywiady z mniej znanymi osobami to ciekawy pomysł.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 04.06.2012 21:56

Pamiętam, jak pani Ania w "Pytaniu na śniadanie" rozmawiała na temat związany z homoseksualizmem. Było to dawno temu, w studio obecni byli homoseksualiści. Pani Ania nie mogła zrozumieć, jak można "to promować". Była agresywna. Bo przecież to zniekształca obraz rodziny.

Jakiś czas później wystąpiła z mężem i córkami w programie "Grunt to rodzinka", chwaląc się wspaniałą rodziną, opowiadając o tym, co jada na śniadania, a co na kolacje, i przy tym sprzedając całą swoją prywatność.

W minionym roku rozwiodła się po cichu, a po salonach prowadza się obecnie z nowym partnerem. I tu należałoby postawić pytanie: kto zniekształca obraz rodziny - dwóch "kochających inaczej", będących w związku od wielu lat czy nietolerancyjna dziennikareczka z publicznej, która naraziła dzieci na stres związany z rozwodem?

Ale to pytanie niech pozostanie pytaniem retorycznym.

Komentarz został ukrytyrozwiń
widz
  • widz
  • 04.06.2012 16:54

ślicznie Pani Ania opowiada!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.