Facebook Google+ Twitter

"Wydaje mi się, że mam szczęście" - wywiad z Arturem Chamskim

Gdyby nie poszedł w kierunku aktorstwa, byłby geografem. Od dwunastu lat na deskach Teatru Buffo. Zachwycał swoim śpiewem w polsatowskim show. Pracuje nad solowym albumem. Gościem W24 w ramach cyklu "Znani - nam nieznani" był Artur Chamski.

Kolejnym gościem W24 w ramach cyklu "Znani - nam nieznani" był Artur Chamski / Fot. Marta SkorupskaOd dziecka występował we wszystkich szkolnych przedstawieniach i brał udział w konkursach recytatorskich. Rodzicom bardzo zależało, by rozwijał się artystycznie i wysłali go do szkoły muzycznej. W jego domu nie było miejsca na pianino, więc zaczął grać na skrzypcach. "Nie pokochałem tego instrumentu" - przyznaje Artur Chamski. Artysta przyznaje, że już wtedy bardziej podobało mu się śpiewanie, ale ostatecznie ukończył szkołę muzyczną pierwszego stopnia. Pod koniec liceum zaczął na poważnie myśleć o aktorstwie - uczęszczał na weekendowe warsztaty teatralne i właśnie ich prowadząca zachęciła go, by zdawał do szkoły teatralnej.

Jeszcze w trakcie studiów zaczął grać w musicalu "Metro" i wówczas wydawało mu się, że to sytuacja tymczasowa, gdyż nie sądził, że uda mu się pogodzić szkołę we Wrocławiu i spektakle w stolicy. Okazało się jednak, że nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Studiując, występował w hitowym musicalu, a z czasem zaczął dołączać do obsady kolejnych sztuk. Jego przygoda z Teatrem Buffo trwa już dwanaście lat.

Aktor Artur Chamski gościł w redakcji W24 / Fot. Monika FiedorczukNajwiększą popularność i uznanie Polaków zdobył, biorąc udział w "Jak oni śpiewają". "Przed programem miałem mnóstwo wątpliwości - zastanawiałem się, czy moja miłość do muzyki zostanie w ogóle doceniona" - tłumaczy Artur Chamski. Okazało się, że jego obawy były niepotrzebne, gdyż bardzo szybko wszyscy poznali się na jego wokalnym talencie. Przeszedł wszystkie odcinki muzycznego show jak burza i ostatecznie wygrał czwartą edycję programu.

Po udziale w "Jak oni śpiewają" na dobre się rozśpiewał i obok aktorstwa, stało się to de facto jego drugim zawodem. Cały czas pracuje nad swoją solową płytą i mimo że było już bardzo blisko wydania krążka, album nie zagościł jeszcze na sklepowych półkach. "Nie żałuję tego, gdyż ten materiał, który był prawie gotowy, bardzo mało mówił o mnie jako artyście" - wyjaśnia Artur Chamski.

Obejrzyj cały wywiad z Arturem Chamskim:

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.