Facebook Google+ Twitter

Wydarzenie wspierające aktywność zawodową kobiet

W maju w Klubie Kultury Saska Kępa w Warszawie spotkają się aktywne zawodowo matki, które ze swoich pasji uczyniły sposób na życie i zarabianie.

 / Fot. Fundacja Sukces - Centrum Rozwoju Kompetencji SpołecznychKobiety pragną podzielić się swoją historią z innymi, aby pomóc im uwierzyć we własne możliwości, pozytywnie zainspirować i zmotywować do działania. Wydarzenie jest zaplanowane na 25 maja 2014 roku.

Celem wydarzenia jest wypromowanie aktywnych postaw poprzez pokazanie wzorców godnych do naśladowania. Przedstawienie sylwetek i historii ambitnych bohaterek, które skupiły się na swoich zainteresowaniach i na nich zbudowały sukces zawodowy i społeczny ma za zadanie uświadomić wszystkim mamom jak ważny jest talent, silna wola, odwaga i determinacja w działaniu.

Bardzo często po urodzeniu dziecka kobieta nie ma możliwości powrotu do poprzedniej pracy z powodu zwolnienia lub chęci pogodzenia wychowania dzieci oraz kariery zawodowej. Coraz częściej zatrudnione w wielkich korporacjach, niezadowolone z warunków pracy matki podejmują decyzję o odejściu i zakładają własną działalność. Nie chcą pracować dla innych, siedzieć po godzinach w biurze. Pragną być niezależne. Postanawiają pracować dla siebie i realizować się we własnej firmie, spełniając swoje marzenia.

Wokół takich postaw i decyzji koncentruje się tematyka wydarzenia ,,Przedsiębiorcza Mama”. Podczas imprezy czeka nas wiele atrakcji. Organizatorzy przygotują dwanaście stoisk aktywnych kobiet, które zaprezentują swoje towary lub usługi oraz podzielą się wrażeniami i doświadczeniami odnośnie prowadzenia biznesu. Dowiemy się, co ich motywowało, jakie napotykały trudności i jak sobie z nimi radziły. W planach jest także punkt konsultacyjny, w którym uczestniczki będą mogły zasięgnąć porad na temat zasad przyznawania dotacji unijnych i wsparcia pomostowego na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej.

Na wydarzenie zostali zaproszeni również przedstawiciele organizacji pozarządowych oraz inkubatorów przedsiębiorczości. Dla uczestników przewidziana jest loteria z nagrodami, a dla dzieci zabawy z animatorem. Dla wszystkich zgromadzonych mam zaśpiewa solista grupy Sunset Strip, nowa twarz polskiego show-biznesu Tomek Martyński. Dodatkową atrakcją będzie pokaz taneczny w stylu hiszpańskim przygotowany przez Gaba Dance Studio (zatańczą Łukasz Cacko i Barbara Dyba).

Więcej informacji o akcji na info o akcji

Organizatorzy, partnerzy, patroni wydarzenia ,,Przedsiębiorcza Mama":
Fundacja Sukces - Centrum Rozwoju Kompetencji Społecznych
Klub Kultury Saska Kępa
Internetowa Poradnia Mama Sama
Imperium Kobiet
Law Business Quality
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości
Burmistrz Dzielnicy Praga-Południe,
Mamopracuj.pl 
Radio Dla Ciebie
Kongres Kobiet
Gaba Dance Studio

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.