Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

30829 miejsce

Wydawca Gazety Wyborczej ma tymczasowego prezesa

Marek Sowa, prezes zarządu Agora SA, odszedł ze spółki. Tymczasowym prezesem został Piotr Niemczycki. O zmianach Agora poinformowała w oficjalnym komunikacie.

Marek Sowa, były prezes Agory. / Fot. PAP/Jacek TurczykW oficjalnym komunikacie spółki możemy przeczytać: "Zarząd spółki Agora SA
informuje, że z powodów osobistych, w dniu dzisiejszym (tj. 13 listopada 2008 roku) Prezes zarządu Marek Sowa złożył na ręce Spółki rezygnację z uczestnictwa w zarządzie Spółki oraz z funkcji Prezesa zarządu, z mocą od dnia dzisiejszego. Rada Nadzorcza złożyła podziękowanie Markowi Sowie za wkład w rozwój Spółki."

Piotr Niemczycki, prezes Agory. / Fot. PAP/Tomasz GzellKolejny komunikat głosi: "W związku z komunikatem bieżącym nr RB 65/2008, w dniu 13 listopada 2008 roku stosownie do postanowień par.33 ust.1 Statutu Spółki, zarząd Spółki wybrał dotychczasowego Wiceprezesa zarządu Spółki Piotra Niemczyckiego na funkcję Prezesa zarządu na okres kończący się z dniem zakończenia zwyczajnego walnego zgromadzenia akcjonariuszy Spółki decydującego o zatwierdzeniu sprawozdań finansowych za rok 2008.

Ponadto, stosownie do postanowień par. 28 ust. 3 Statutu Spółki zarząd dokooptował do swojego grona Tomasza Józefackiego szefa przedsięwzięć internetowych. Zmiany w składzie władz Agory nie oznaczają zmiany strategii rozwoju."

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.