Facebook Google+ Twitter

Wydawnictwo Amazon wydało moją książkę pt."Kurdesz nad kurdeszami

To moja kolejna książka wydana przez Wydawnictwo AMAZON. Tym razem jest to opowiadanie przygodowe dla dzieci i młodzieży, pt. "KURDESZ NAD KURDESZAMI". Zapraszam do zapoznania się z jego opisem oraz fragmentem samego opowiadania.

Okładka do mojej książki "Kurdesz nad kurdeszami" / Fot. Beata

Oto LINK:
http://www.amazon.de/Kurdesz-nad-kurdeszami-Polish-Edition-ebook/dp/B00K00YU9C/ref=sr_1_1?s=digital-text&ie=UTF8&qid=1398844409&sr=1-1

KURDESZ NAD KURDESZAMI- to opowiadanie przygodowe dla dzieci i młodzieży. Jest ono wesołą, pełną niesamowitych historii lekturą. Wiele w niej także wzruszających momentów. Akcja opowiadania rozgrywa się na wsi, gdzie Maks, chłopiec z Warszawy, spędza wakacje z dwójką miejscowych braci. Kiedy wakacje dobiegają końca, chłopcy przypadkowo znajdują w lesie przywiązanego do drzewa psa. Wstrząśnięci jego sytuacją zmieniają wszystkie swoje plany związane z zakończeniem wakacji. Od tej pory zajmują się przede wszystkim psem i robią wszystko co w ich mocy, i nie tylko w ich, aby go uratować i znaleźć mu dom. Koniecznie dobry dom. A jaki znaleźli?

Projekt okładki: Beata Barbedet

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Gratulacje!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kolejna książka. Serdeczne gratulacje!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.