Facebook Google+ Twitter

Wydawnictwo WAM na 14. Targach Książki w Krakowie

  • Ewa Bo
  • Data dodania: 2010-11-04 22:52

14. Targi Książki w Krakowie odbywają się w dniach 4 -7 listopada. Bierze w nich udział 450 wydawców i prawie 400 autorów. Na tej imprezie nie może zabraknąć wydawnictwa WAM.

14. Targi Książki w Krakowie / Fot. mat. organizatora

"Godzina czytania jest godziną skradzioną z raju"
(Thomas Wharton)Warto wybrać się na w dniach 4 -7 listopada na ul. Centralną 41A w Krakowie, na trwające tam 14. Targi Książki i poznać bogatą ofertę wydawnictwa WAM na stoisku nr A11.

Wydawnictwo WAM jest największą oficyną katolicką w Polsce. W ciągu roku publikuje ponad 200 nowości i wznawia około 150 tytułów. Oferuje książki naukowe, poradniki, literaturę piękną i dziecięcą. Znajdziemy tu książki autorów zagranicznych i krajowych. Wybór jest ogromny. Będzie również okazja do spotkania się z autorami książek np. z Barbarą Zbroją i Konradem Myślik, ks. Mieczysławem Malińskim, Michałem Rożkiem czy siostrą Anastazją.

Czytelnicy nie będą zawiedzeni.
Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

Można się zapoznać z kilkoma książkami wydawnictwa klikając w linki pod artem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

WAM wydaje bardzo ciekawe książki. Szkoda, że nie dzieli się nimi z recenzentami W24. 5*

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Ewo - niewątpliwie co czytelnik to inne zdanie, a dodatkowo nawet w najlepszych wydawnictwach trafią się publikacje lepsze i gorsze. Dla tego jedynie przedstawiłem swoją osobistą opinię odnosnie tej tylko jednej publikacji, a nie o całym wydawnictwie ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Co czytelnik, to zdanie. Ja nie mam zastrzeżeń do tego wydawnictwa i z przyjemnością czytam ich książki.

Komentarz został ukrytyrozwiń

PS. To nie ja oceniłem na jedną gwiazdkę... Generalnie trochę mnie wkurza, gdy ktoś wystawia negatywną ocenę i nawet słowem nie powie czemu... Szkoda, że nie można połączyć jakoś tego - oceny gwiazdkowej z koniecznością dodania komentarza...

Komentarz został ukrytyrozwiń

> Wydawnictwo WAM jest największą oficyną katolicką w Polsce.

Swojego czasu wydali m.in. coś pod tytułem "Religia Słowian" (2004). Osobiście bardzo się zawiodłem na tej pozycji, choć osobom wcześniej nie mające kontaktu z tym tematem lub preferującym lżejszy język literacki może się podobać. Niestety momentami wychodzi, że jest to publikacja wydana przez "oficyną katolicką", a zagadnienia dotyczące wierzeń Słowian postrzegane są często przez pryzmat wyraźnie zarysowanego dualizmu chrześcijańskiego. Być może przez to też, dla czytelnika który nie spotkał się wcześniej z mitologią słowiańską, jest ona znacznie łatwiejsza w odbiorze niż naukowe opracowanie Gieysztora (notabene do opracowań którego autor "Religii Słowian" WAM'u niejednokrotnie sięga).

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.