Facebook Google+ Twitter

Wygraj 40 tys. zł na swój własny biznes!

Masz pomysł na biznes, ale brakuje Ci funduszy na jego realizację? Chciałbyś prowadzić własną firmę, ale nie wiesz jak się za to zabrać? Masz ochotę uniezależnić się od pracodawcy i być sam sobie szefem? A może szukasz recepty na kryzys? Ruszyła rekrutacja do projektu "Załóż firmę z AIP" realizowanego przez Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości.

 / Fot. http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Tulane_Corporate_Law_Institute_2009.JPGJeśli jesteś przedsiębiorczą osobą, zameldowaną na terenie Wielkopolski, i nie skończyłeś jeszcze 25 lat - ten konkurs jest stworzony dla Ciebie.

Dlaczego warto wziąć w nim udział? Ponieważ masz szanse zdobyć 40 tys. zł na założenie wymarzonej firmy. Dostaniesz środki na porządne rozkręcenie własnego interesu i zakup wszelkich potrzebnych materiałów. A do tego otrzymasz wsparcie pomostowe w wysokości 1126 zł - co miesiąc przez sześć miesięcy, abyś nie musiał się martwić za co opłacić rachunki i ZUS-owskie składki. Abyś mógł pieniądze inwestować w rozwój swojego przedsiębiorstwa.

Pamiętaj jednak, że pieniądze to nie wszystko. Aby Twoja firma dobrze prosperowała jej właściciel musi posiadać również wiedzę. Nie martw się, o to też zadbali organizatorzy! Gwarantują profesjonale wsparcie szkoleniowo-doradcze. Warsztaty z zakresu prezentacji firmy, prawa, finansów, księgowości, fundraisingu oraz pisania biznesplanu.

Czy to już wszystko? Nie! Autorzy najlepszych pomysłów na firmę przetestują swój pomysł w ramach modelu preinkubacji. Przez 3 miesiące potencjalni przedsiębiorcy będą prowadzić firmę w Akademickim Inkubatorze Przedsiębiorczości otrzymując kompleksowe doradztwo ekspertów, obsługę księgową, finansową, prawną. Działania te pozwolą
sprawdzić pomysł przed wejściem na otwarty rynek i przyzwyczaić się do roli przedsiębiorcy.

Więc jak? Wchodzisz w to?
Nie wahaj się ani chwili dłużej! Wypełnij formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej poznan.biznesplany.pl, na której znajdziesz również szczegółowe informacje dotyczące konkursu. Nie czekaj, rekrutacja trwa do 31 maja 2009 r.

Projekt "Załóż firmę z AIP" w województwie wielkopolskim współfinansowany jest przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.