Facebook Google+ Twitter

Wygraj bilet na "Showbizz" w Teatrze Rozrywki Lutnia w Łodzi

Miłość i zdrada, nocne życie i romantyczne poranki... W sobotę, 22 lutego o godz. 17 w Teatrze Rozrywki Lutnia zostanie pokazany spektakl pt. "Showbizz" z wyśmienitą obsadą. Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

Plakat sztuki Showbizz / Fot. mat. prasoweCzy w rozpędzonym świecie jest jeszcze miejsce na miłość i przywiązanie? Czy artyści to nadal zwykli ludzie? Na te pytania próbuje odpowiedzieć sztuka "Showbizz" Petera Quiltera, autora słynnej "Boskiej". W spektaklu, w reżyserii Dariusza Taraszkiewicza, występują Olga Bończyk, Małgorzata Lewińska, Michał Milowicz, Ryszard Kotys, Włodzimierz Matuszak oraz Wojciech Droszczyński. Także przygotowana przez Ewę Kuklińską choreografia i wykonywane piosenki z repertuaru Franka Sinatry, są gwarancją rozrywki na najwyższym poziomie.
(mat. prasowe)

Bilety w cenie 90 zł do nabycia: - kasa ul. Piotrkowska 243 Łódź (czynna od pon do sob w godz. 9 – 17), Łukasz Jankowski tel: 505 039 588, Strefa Biletów ul. Piotrkowska 59, Łódź, www.teatrlutnia.pl, www.ebilet.pl, www.biletyna.pl, www.kupbilecik.pl, zamówienia grupowe (tel: 605 645 923), kasy regionalne (Tomaszów Maz., Bełchatów, Sieradz, Piotrków Tryb,Pabianice, Łęczyca, Kutno) info pod nr 692 380 038.

Wiadomości24.pl są oficjalnym partnerem medialnym Teatru Rozrywki "Lutnia" w Łodzi.

KONKURS


Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenie na spektakl "Showbizz". By wygrać jedno z nich wystarczy, że w komentarzu napiszecie, dlaczego chcecie iść na ten spektakl? Nagrodzimy autorów dwóch najciekawszych wpisów. Konkurs trwa do 20 lutego do godz. 23:59. Wyniki będą opublikowane w piątkowy poranek, a laureatów konkursu powiadomimy o wygranej pocztą wewnętrzną. WAŻNE: Pod uwagę brane będą tylko wpisy zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników Wiadomosci24.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

Lubię chodzić do teatru, oglądać przedstawienia, na których mogę się pośmiać i te, które wymagają ode mnie nieco więcej wysiłku poza śmiechem, które zmuszają mnie do przemyśleń i refleksji.Każdy spektakl jest inny,wyjątkowy, nigdy nie da się zagrać tak samo danej roli. W każdym spektaklu aktorzy naprawdę muszą dać z siebie wiele. Teatr, ten na żywo, w sali teatralnej, to nie tylko treść. To cała magia przecież.To zapach sali teatralnej, zapach wyperfumowanych pań i towarzyszących im panów, to szmer rozmów w zatłoczonym foyer, dzwonki wzywające na salę, kolejka po kawę w bufecie, drobniak wciśnięty w dłoń uwijającej się jak w ukropie szatniarki. A po podniesieniu kurtyny - zaczynają się prawdziwe czary. Treść treścią, ale co tam treść kiedy mamy przed sobą prawdziwych aktorów, którzy mówią prawdziwym głosem, bez plejbeku, inaczej niż w kinie ...gdzie nie nie ma miejsca na powtórki, dubb lerów, wybujałą scenerię i nadmuchane efekty specjalne.
Jednak rzadko jest mi dane uczestniczyć w tych wydarzeniach. Możliwość zajęcia miejsca wśród publiczności, podziwianie sztuki aktorskiej na żywo sprawiłoby mi ogromną przyjemność. Chwila relaksu i możliwość zapomnienie o szarej rzeczywistości , przeniesienie się w inny scenariusz zapewne dałoby odprężenie i satysfakcję . Zawsze zostaje lekcja, przemyślenie i kolejne doświadczenie .
Dlatego bardzo chciałabym móc uczestniczyć w tym spektaklu i mieć miłe wspomnienia.....

Komentarz został ukrytyrozwiń

rezygnuję z udziału w konkursie - daję większą szansę wygrać pozostałym uczestnikom konkursu . pozdrawiam :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Każdy wygrać by chciał, każdy chrapkę na bilet miał.Zasadził człek pewien bilety w kultury ogrodzie,chodził ich dzielnie doglądać co dzień. Aż gotowe do odbioru stały się bilety-chętnych na nie niestety była rzesza cała,która do teatru wybrać się chciała.I ja mimo głosu rozumu,co krzyczy,że szans nie mam wśród tłumu,próbuję szczęścia i na sztukę poproszę dwa miejsca:

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czy showbizz to świat dla nas dostępny?
Czy artysta to człowiek całkiem przystępny?
Każdego chyba nurtuje to pytanie,
Nie raz sama odpowiadam sobie na nie.
Czasem myślę, jakby to było w tym gwiazdorskim świecie,
w spektaklu Dariusza Taraszkiewicza o tym chyba się dowiecie.
Tym bardziej, że obsada sztuki bardzo nam znana,
wyjątkowa i wielce utalentowana.
Ogromny to byłby zaszczyt zobaczyć tyle nazwisk na jednej scenie,
I móc przekazać gwiazdom swoje uwielbienie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dlatego,że:
Miłość, zdrada i poranki
Nie ma jak w wykonaniu
Moniki nie Małgorzatki?
W tle słychać P. Milowicza śpiew,
Niczym Sinatry gniew.
Chciałoby się choć raz
Zobaczyć R. Kotusa i W. Matuszaka
Czyli Showbizzu twarz.

Komentarz został ukrytyrozwiń

z przyjemnością wybiorę się do Teatru, bo mam chandrę... okazało się, że znowu nie miałam szczęścia w LOTTO i 24.510.722 zł. przeszło mi koło nosa...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Chciałbym pójść na spektakl gdyż zachęcił mnie do tego wyboru plakat sztuki, który przenosi nas o pół wieku wstecz do czasów kiedy roztańczone społeczeństwo świata tańczyło przy utworach Sinatry i innych znanych wokalistów .
Kolejnym argumentem przemawiającym za moim wyborem są znani aktorzy, z których najbardziej utkwił mi w pamięci Ryszard Kotys grający w znanym serialu komediowym "Świat według Kiepskich".
Spektakl to jedno, drugie to atmosfera panująca w Teatrze Lutnia gdzie wystarczy że raz się było w teatrze a już Cię znają gdy przychodzisz do Nich po raz kolejny :) - oczywiście w pozytywnym znaczeniu :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.