Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

24017 miejsce

Wygraj bilet na spektakl "Kochanie na kredyt" w Teatrze Lutnia

W niedzielę, 2 lutego o godz. 16 w Teatrze Rozrywki Lutnia zostanie pokazany spektakl pt. "Kochanie na kredyt" z wyśmienitą obsadą. Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

Plakat sztuki "Kochanie na kredyt" to komedia z elementami farsy. Autorem scenariusza jest Marcin Szczygielski, a reżyserem Olaf Lubaszenko. Główna bohaterka Anna (Agnieszka Sienkiewicz) w pogoni za sukcesem co rusz wpada w uzależnienia. Czasami jest to miłość, czasami zakupy. Próbuje na siłę zatrzymać przy sobie chłopaka, przystojnego, nastawionego na robienie kariery Pawła (Bartek Kasprzykowski). Nachodzi ją macocha Grażyna (Tamara Arciuch) i komornik Dominik (Filip Bobek), który nie znosi swojej pracy, bo ma na nią zbyt miękkie serce. Anna próbuje zapanować nad rozsypującymi się elementami układanki, ale uzależnienia wciąż biorą górę... Jaką rolę jej życiu odegra Łucjan (Piotr Zelt), emerytowany człowiek "z przeszłością", enigmatyczny kawaler o duszy romantyka?

"Kochanie na kredyt"
2 lutego, godz: 16:00
Cena: 95 zł

Zobacz zwiastun spektaklu "Kochanie na kredyt":KONKURS


Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenie na spektakl "Kochanie na kredyt". By wygrać jedno z nich wystarczy, że w komentarzu napiszecie, dlaczego chcecie iść na ten spektakl?
Nagrodzimy autorów dwóch najciekawszych wpisów. Konkurs trwa do 31 stycznia do godz. 23:59. Wyniki będą opublikowane w sobotni poranek, a laureatów konkursu powiadomimy o wygranej pocztą wewnętrzną.

WAŻNE: Pod uwagę brane będą tylko wpisy zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników Wiadomosci24.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (12):

Sortuj komentarze:

Kredyt , komornik ! Nie wiem ...czy moje kochanie będzie się chciało wpakować ze mną w kolejny "kredyt". Jedyna szansa na obejrzenie sztuki gdzie gra mój ulubiony aktor Filip Bobek to wygrane bilety i ... konsolidacja z kolacją po przedstawieniu.
Mam w sercu takie marzenie zobaczyć dobrą komedię na scenie. Ciepło i miło by się zrobiło gdybym bilety na "kredyt" dostała i "Komornika Bobka" ujrzała. Wizja słodkiej emerytury oddala się coraz bardziej, a wyjście do Teatru byłoby dla mnie powodem do radości...

/Do trzech razy sztuka - kłopoty z komputerem mam nadzieję, że tym razem mój wpis ukaże się w całości /

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mam w sercu takie marzenie zobaczyć dobrą komedię na scenie.
Ciepło i miło by się zrobiło gdybym bilety na "kredyt" dostała i "Komornika Bobka" ujrzała.
Wizja słodkiej emerytury oddala się coraz bardziej, a wyjście do Teatru byłoby dla mnie powodem do radości...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ach! Tamara Arciuch! Na taką kobietę czeka każdy facet: kobieca, zmysłowa, seksowna, a do tego inteligentna i świetna aktorka. Prócz tego boska Agnieszka Sienkiewicz! :) Moja żona pewnie wzdychałaby do Filipa, ale cóż :) Niech każdy ma coś z życia :) Bardzo proszę Redakcję o zaproszenie! Proszę! Proszę! Proszę!

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Kochnie na kredyt"wreszcie w Łodzi z tak wspaniałą obsadą !!!-to jak wisienka na torcie -każdy z nas marzy aby ją dostać i schrupać, konkurencja duża ale i ja spróbuję. Przyjechalam do Łodzi kilka lat temu nei jest to moej rodzinne miasto, z uwagą uczę sie Łodzi każdego dnia, nie wydaję pochopnych sądów o jej szarości czy smutku zyjących tu ludzi, sama sie owieram daję z siebie życzliwość i cieplo. Nie wiem jeszcze gdzie jest teatr Lutnia chetnie tego sie dowiem i chetnei przeżyję tak pozytywne i radosne chwile w gronie przyjaciół..... łodzian! i doborowej obsady aktorów.

Komentarz został ukrytyrozwiń

BARDZO CHCIAŁABYM IŚĆ NA TO PRZEDSTAWIENIE, PONIEWAŻ W GRUDNIU BYŁ ORGANIZOWANY PRZEZ WASZĄ REDAKCJĘ KONKURS NA SINGLE I REMIKSY, O KTÓRYM DOWIEDZIAŁAM SIĘ KILKA DNI PO. A NAWET NIE WZIĄŁ NIKT W NIM UDZIAŁU A SZKODA BO SZTUKA MOGŁA BYĆ CAŁKIEM FAJNA. DZISIAJ MAM WIĘKSZĄ KONKURENCJĘ W TYM KONKURSIE. A ZA BARDZO NIE MAM JAKIŚ MEGA POWODÓW I POZA TYM NIE WIEM I TAK OD CZEGO ZACZĄĆ, WIĘC CHCIAŁABYM IŚĆ ZOBACZYĆ JAK NA ŻYWO GRA TAMARA ARCIUCH I JAKA JEST NAPRAWDĘ. BO W SUMIE NAJBARDZIEJ KOJARZY MI SIĘ JEJ OSOBA ZE SZTYWNĄ KAROLINĄ Z SERIALU NIANIA.

Komentarz został ukrytyrozwiń

WITAM. BARDZO CHCIAŁBYM OTRZYMAĆ TEN BILET Z POWODU IŻ JESTEM TRĄBA I ZAPOMNIAŁEM O DZISIEJSZYCH 33 URODZINACH MOJEJ DZIEWCZYNY. NIBY NIC SIĘ NIE ODZYWAŁA W TYM TEMACIE, ALE NA PEWNO BYŁO JEJ PRZYKRO. CHOĆ W TAKI SPOSÓB MÓGŁBYM JEJ TO WYNAGRODZIĆ. A PO DRUGIE NIE UKRYWAM ŻE PRZY OKAZJI CHCIAŁBYM ZOBACZYĆ TAMARĘ NA ŻYWO. FAJNA Z NIEJ KOBITKA.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kredyt , komornik !
Nie wiem ...czy moje kochanie będzie się chciało wpakować ze mną w kolejny "kredyt".
Jedyna szansa na obejrzenie sztuki gdzie gra mój ulubiony aktor Filip Bobek
to wygrane bilety i ... konsolidacja z kolacją po przedstawieniu?

Komentarz został ukrytyrozwiń

tak bardzo chciałabym tam byc bo: kochanie na kredyt czyli: K-okieteria , O-wacje po spektaklu C-zułość na scenie H-art ducha aktorów aby się nie pomylić, A-trakcyjny temat sztuki, N-owatorskie dialogii , I-naczej czyli lepiej E-mocje podczas ogladania N-aturalność odtwarzanych postaci,A-wangarda , K-lasa , R-adość , E-lektryzujący temat, D-użo pozytywnej energii wYbitna komedia T-amara Arciuch pełna pasji w graniu

Komentarz został ukrytyrozwiń

Może zacznę od tego że wierzę w dziwne przypadki tzw przeznaczenia. Dziś rano idąc do pracy zauważyłam plakat. No cóż chyba się domyślacie co na nim było? Tak bingo to był plakat reklamujący przedstawienie Kochanie na kredyt.
Mimo silnego wiatru stanęłam obok słupa ogłoszeniowego i aż westchnęłam. Najpierw na widok Filipa Bobka którego bardzo lubię potem na widok Bartka Kasprzykowskiego. Pomyślałam ale fajnie byłby na to iść. I nagle zobaczyłam że gra tam też Agnieszka Sienkiewicz która jest ulubienicą mojego narzeczonego i znów pomyślałam ale miałby radości jakbym wzięła go na spektakl z jej udziałem. I tak trochę tam stałam i marzyłam a potem z tymi marzeniami udałam się w kierunku pracy. I nagle teraz wchodzę na wiadomosci24 i co widzę? Konkurs a do wygrania bilety ....aż oczy przetarłam z niedowierzania. Jak myślicie to przeznaczenie, przypadek czy może coś zupełnie innego? Ja wiem jedno dzisiejszą noc znów spędzę na marzeniach .....by się spełniły.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Chciałabym iść na ten spektakl z dwóch powodów:
1. Ponieważ chciałabym ze swoim kredytowym kochaniem zaznać trochę relaksu, zapomnieć o codzienności i spotkać się ze sztuką przez s dowolnej wielkości (ale liczę na to, że jednak duże).
2. Ze względu na obsadę – ciekawa jestem, bo nigdy nie miałam możliwości sprawdzenia, jak radzą sobie na scenie ci konkretni aktorzy, znani głównie z telewizji. Wiadomo – serial to prosta sprawa, nie wyjdzie, to ujęcie się powtórzy… Ale teatr! To jest dopiero sprawdzian umiejętności! Tu się nic dwa razy nie zdarzy i trzeba wiedzieć, co się robi, panować nad rolą.
No i Lubaszenko – wiemy, jak reżyseruje filmy, a jak sobie radzi z delikatniejszą materią w postaci teatru? Ta kwestia naprawdę mnie zajmuje :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.