Facebook Google+ Twitter

Wygraj bilet na spektakl Teatru Muzycznego: Uwaga! Dodatkowe bilety!

Miłość, muzykę i taniec - to wszystko można znaleźć w spektaklu "All That Jazz Between Us". Znamy już zwycięzcę konkursu, w którym stawką były bilety na najbliższe przedstawienie. Jednak to nie wszystko! Po namyśle przyznajemy jeszcze dwa dodatkowe bilety!

Zdjęcie z przedstawienia "All That Jazz Between Us" / Fot. Teatr Muzyczny w ŁodziPo głębszym zastanowieniu ogłaszamy niniejszym, iż: obydwa bilety na spektakl "All That Jazz Between Us" trafiają do Ewy Łazowskiej!

Ponadto - dwa nadprogramowe bilety otrzymuje... Sylwia Wilk.

Bilety będzie można odebrać 16 grudnia w kasie biletowej Teatru V6, tuż przed spektaklem, za okazaniem dowodu osobistego.
Gratulujemy!

_____

O co chodziło?

Niezwykłe taneczne show ukazuje historie rozmaitych zależności, łączących kobiety i mężczyzn. Tłem do kolejnych obrazów stały się najwspanialsze motywy muzyczne z największych musicali ostatnich lat. W ten niezwykle barwny świat zabierają widzów tancerze Teatru Muzycznego w Łodzi i szkoły tańca Project Salsa.

Wiadomości24.pl mają dla Was dwa pojedyncze bilety na najbliższy spektakl "All That Jazz Between Us", który odbędzie się w środę 16 grudnia o godz. 18.30, na scenie Teatru V6 w Łodzi (ul. Żeromskiego 74/76).

Logo Teatru / Fot. Teatr Muzyczny w ŁodziCo zrobić, aby je zdobyć?
Wystarczy w komentarzu uzasadnić, dlaczego to właśnie Was mamy takim biletem obdarować.

Na zgłoszenia czekamy do niedzieli (13 grudnia), do godz. 18. Nazwiska zwycięzców zostaną opublikowane jeszcze tego samego dnia.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

Nie ma za co...

Zapraszam do zapoznania się z repertuarem TM na nadchodzący rok. Szykują się fajne premiery, m.in. "Noc w Wenecji". :)

A już teraz zapowiadam, że z nowym rokiem... kolejne bilety do wygrania. Ale na razie o tym "sza!".

Komentarz został ukrytyrozwiń

"All That Jazz Between Us" bardzo mi się podobał! Świetni tancerze i świetna muzyka. Dziękuję, Pani Aniu, za to,że dzięki Pani mogłam ten spektakl obejrzeć.

Komentarz został ukrytyrozwiń

FANTASTYCZNIE! BARDZO SIĘ CIESZĘ I BARDZO DZIĘKUJĘ!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie będę kłamała, że nie znam tego teatru bo to nie ma sensu. Mieszkam obok niego więc wstydem byłoby nie uczestniczyć w spektaklach tam wystawianych. Ostatnimi czasy nie miałam czasu na rozrywkę: do południa uczelnia, po południu praca. Teraz mam chwilę wolnego, więc przygotowuję powoli mieszkanie do zbliżających się świąt. Może "All That Jazz Between Us" dałby mi trochę relaksu w tym zwariowanym miesiącu. Może uznacie mnie za egoistkę, że biletów nikomu bym nie przekazała, ale zależy mi na obejrzeniu tego występu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Moi rodzice w grudniu tego roku obchodzą 20. rocznicę ślubu. Podejrzewam, że mój tata nie wymyślił żadnego romantycznego prezentu z tej okazji, dlatego postanawiam wziąć sprawy w swoje ręce. Jeżeli otrzymam ten bilet przekaże go tacie, aby zabrał mamusię na spektakl "All That Jazz Between Us".Takie wyjście będzie doskonałą odskocznią od rzeczywistości dla obojga.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Usiądę sobie w kąciku i poczekam do niedzieli. Pozdrawiam!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Witamy w konkursie. :) Ogłoszenie wyników już w najbliższą niedzielę.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zgłaszam się jako pierwsza - Pani Aniu! Swoja prośbę o przyznanie mi biletu motywuję tym, że dawno nie miałam bezpośredniego kontaktu ze sztuką tańca,(także tańca nowoczesnego), którą to sztukę po prostu uwielbiam. Drugi powód mojej prośby jest taki, że Teatr V6 - jak się domyślam - ma swoją siedzibę w budynku kina "Przedwiośnie" i do dziś nie wiedziałam, że teraz tam jest teatr. Mam nadzieję, że konkurs na bilet wygrałam. Pozdrawiam!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.