Facebook Google+ Twitter

Wygraj bilet na spektakl "Zwariowany Komisariat" do Teatru Lutnia

"Zwariowany Komisariat" w gwiazdorskiej obsadzie zawita w sobotę 24 maja do Teatru Rozrywki Lutnia w Łodzi. Dla czytelników Wiadomości24.pl organizujemy konkurs, w którym można wygrać dwa dwuosobowe zaproszenia na to przedstawienie.

Plakat przedstawienia Pełna humoru i absurdu komedia z piosenkami, ukazująca wydarzenia kilku dni pracy policjantów w przygranicznym miasteczku. Bohaterów sztuki charakteryzuje alogika myślenia, która powoduje całkowity nonsens w komunikacji pomiędzy nimi.

Komendant Obracaj jest najstarszym stażem policjantem w komisariacie, trochę megaloman, uczulony na swoje nazwisko, podkreśla je tikiem głowy, często cytuje znane przysłowia zmieniając ich kontekst. Zazdrosny o żonę, również policjantkę Ziutę Kwas – Obracaj, podejrzewa ją o romans z agentem Tomkiem, karnie przeniesionym z CBA za nieudane operacje specjalne. Aspirant Warzecha, który próbuje naprawić swoją złą reputację pijaka, wykonuje zadania specjalne, poszukując w terenie iluzjonisty z „żółtym ptakiem”, podejrzanego o ekshibicjonizm.

Komisariat odwiedza, będący przejazdem w podróży zagranicznej, były minister resortu z małżonką, a co wyniknie z tej wizyty, zobaczycie Państwo sami...

mat. promocyjne

Obsada (wymiennie):
Andrzej Grabowski, Tadeusz Ross, Michał Milowicz, Tomasz Stockinger, Jacek Kawalec, Andrzej Beya-Zaborski, Piotr Pręgowski, Zbigniew Lesień, Maciej Luśnia, Julita Kożuszek, Violetta Arlak, Waldemar Ochnia

Wiadomości24.pl są oficjalnym partnerem medialnym Teatru Rozrywki "Lutnia" w Łodzi.

KONKURS


Dla czytelników Wiadomości24.pl mamy do wygrania dwa podwójne zaproszenia na sobotnie popołudnie 24.05 na godzinę 17. Aby je dostać należy: Napisać w komentarzu pod artykułem: dlaczego to właśnie Tobie mamy przyznać zaproszenie? Nagrodzimy dwa naszym zdaniem najlepsze uzasadnienia. Zgłoszenia przyjmujemy do piątku 23.05 do godz 20. O wygranej zwycięzcy zostaną powiadomieni w piatkowy wieczór w osobnym artykule.

WAŻNE: Pod uwagę brane będą tylko wpisy zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników Wiadomosci24.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Dzień dobry. Dlaczego ciągle nie ukazały sie wyniki? Miały być wczoraj wieczorem, a juź dziś jest spektakl i nie wiem czy wygraliśmy zaproszenia. Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo chciałabym otrzymać zaproszenie,
Ujrzeć tylu wspaniałych aktorów to wielkie marzenie,
Z wielką chęcią Teatr Lutnia odwiedzę,
W wygodnym fotelu kontemplując sztukę posiedzę.

A tak na marginesie, jako, że narzeczony pracuje w policji, obowiązkowo zabiorę go ze sobą, na pewno będzie się świetnie bawił na spektaklu o takiej tematyce:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dlaczego ? Wizyta w teatrze to extra pomysł na piątkowy wieczór, nie znoszę tańców
z gwiazdami , wolę spędzić czas z policjantami ...
bo siedząc na widowni chcę poczuć na skórze dreszczyk emocji przed pojawieniem się na scenie tak wspaniałych aktorów, których talent mogłam podziwiać tylko na szklanym ekranie. A później, gdy zobaczę Ich na żywo na pewno będę się zastanawiać czy to sen czy jawa (pewnie będę prosić osobę towarzyszącą by mnie uszczypała .
Dzięki takiej obsadzie nie wątpię ,że spektaklem będę oczarowana.
Znaleźć się 24 maja w Teatrze Lutnia to moje Wielkie Marzenie ...
tylko dzięki Redakcji jest szansa na jego spełnienie!
Gdy jedno z zaproszeń przypadnie mi w udziale ,bawić się będę na spektaklu doskonale...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.