Facebook Google+ Twitter

Wygraj bilety na mikołajkowe show "Disney On Ice" w Ergo Arenie

Wczoraj w Atlas Arenie w Łodzi odbył się premierowy pokaz "Disney On Ice: Świat Fantazji". Show można jeszcze zobaczyć w Łodzi 7.12 o godz 11, 14:30, 18 oraz 8.12 o 11:30 i 15. Kolejne pokazy będą w gdańskiej Ergo Arenie 6-8 grudnia.

 / Fot. mat. organizatora W Atlas Arenie i Ergo Arenie zobaczymy na żywo bohaterów kreskówek takich jak: "Auta", "Toy Story", "Mała Syrenka", "Dzwoneczek" czy "Myszka Miki".

Disney'owski zespół wystąpi w Hali Ergo Arena na granicy Gdańska i Sopotu w dniach 6-8 grudnia z nowym programem Disney On Ice: Świat Fantazji. Dla zwycięzców naszej zabawy mamy bilety na spektakl 6 grudnia, czyli w Mikołajki.
Disney On Ice: Świat Fantazji to już czwarty program prezentowany w Polsce w czasie regularnych wizyt rewii. Były to, kolejno, Disney On Ice: Disneyland Wielka Przygoda, Disney On Ice: Księżniczki i Herosi oraz Disney On Ice: Świętujemy!. Za każdym razem hale widowiskowe były wypełnione widzami, a spektakle zobaczyło już tysiące zachwyconych dzieci.
 / Fot. mat. organizatora
Disney On Ice: Świat Fantazji zwraca uwagę bardzo efektownymi, wręcz zapierającymi dech popisami kaskaderskimi.

Gdańsk/ Sopot – Ergo Arena
6.12.2013 – 18:30 (premiera),
7.12.2013 – 11:00; 14:30; 18:00,
8.12.2013 – 11:30; 15:00

Ceny biletów: 120 zł (kategoria Platynowa), 95 zł (Złota), 75 (Srebrna), 50 zł (Brązowa). Zapraszamy do skorzystania z ofert specjalnych! Dostępne są także pakiety rodzinne. Kupując 4 bilety w kategoriach srebrna lub złota zapłacisz jak za 3. Promocja ta nie dotyczy przedstawienia premierowego (6 grudnia godz. 18:30). Oferta z ograniczoną ilością miejsc.
Bilety w sprzedaży na www.alterartshow.pl oraz w punktach sprzedaży Ticketpro.
 / Fot. mat. organizatora / Fot. mat. organizatora
By dowiedzieć się więcej o Disney On Ice, zapraszamy na strony www.disneyonice.pl i www.alterartshow.pl oraz do odwiedzenia Facebooka.

KONKURS
 / Fot. mat. organizatora
Wszystkie osoby, które napiszą która z postaci Disney'a i dlaczego jest przez nich najbardziej lubiana wezmą udział w losowaniu podwójnego zaproszenia na "Disney On Ice: Świat Fantazji", który odbędzie się 6 grudnia o godz. 18:30 w Ergo Arenie na granicy Gdańska i Sopotu. Konkurs trwa do 4 grudnia do godz. 19.00. Następnego dnia wieczorem nastąpi rozstrzygnięcie konkursu. Zwycięzcy zostaną poinformowani w osobnym artykule. Powodzenia!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

chyba nikt ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

witam, czy już były może wyniki konkursu?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.