Facebook Google+ Twitter

Wygraj bilety na występ Kabaretu Limo w Teatrze Lutnia w Łodzi!

Kabaret Limo to obecnie jeden z najlepszych kabaretów, który cieszy się ogromną popularnością wśród fanów polskiej sceny kabaretowej. Już 6 października Abelard Giza ze swoimi kolegami zaprezentuje się w Teatrze Rozrywki Lutnia w Łodzi.

 / Fot. mat. prasoweKabaret LIMO to obecnie jeden z najlepszych kabaretów a ich koncerty to stale zaskakujące w swojej treści wydarzenia polskiej sceny kabaretowej. Kabaret LIMO to również słynne parodie trailerów filmowych, które cieszą się w sieci wielką popularnością.

Kabaret Limo jest z Gdańska. Oficjalnie istnieją od 1999 roku, kiedy to w jednym z gdańskich liceów Abelard Giza i Marcin Kulwikowski postanowili założyć Kabaret Limo. Od tej pory stworzyli kilka programów: „Limoniada”, „Wersja robocza”, „Program ze zwłoką”, „Za murami, za stosami”, „Miasteczko” i obecnie „Dzielnia”. Wygrali w międzyczasie mnóstwo nagród na wszystkich przeglądach w kraju – do tego stopnia, że przestali się pokazywać na konkursach – no chyba, że w roli gwiazdy. Rozśmieszają w niesamowity sposób – bawią się tym, co robią, podpierając kunsztowne aktorstwo doskonałymi tekstami. Ci, którzy obserwują karierę Lima, pamiętają ich habity i Świętą Inkwizycję oraz czarne trampki, którymi podbijali serca publiczności na Pace. Udało im się po wielokroć, dlatego oglądanie ich to naprawdę świetna zabawa. Obecnie występują w składzie: Ewa Błachnio, Abelard Giza, Wojciech Tremiszewski, Szymon Jachimek.

6 października (niedziela) Kabaret wystąpi w Teatrze Rozrywki Lutnia o godzinie 16:00 oraz 18:30.

Bilety do nabycia w kasie Teatru ul. Piotrkowska 243 (od poniedziałku do soboty w godzinach 10-17), w Strefie Biletów na Piotrkowskiej 59 oraz przez internet na stronach:
www.teatrlutnia.pl , eventime.synthense.pl , www.ebilet.pl , www.biletyna.pl , www.kupbilecik.pl

Pełen repertuar Teatru Rozrywki Lutnia dostępny jest na stronie www.teatrlutnia.pl

Wiadomości24.pl są oficjalnym partnerem Kabaretu Lutnia.

KONKURSDla naszych czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia na występ Kabaretu Limo na godz. 16:00 w niedzielę 6.10.2013 w Teatrze Lutnia w Łodzi. By wygrać jedno z nich wystarczy, że w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety? Nagrodzimy autorów dwóch najciekawszych komentarzy pod artykułem. Na Wasze komentarze czekamy do piątku 4.10 do 23:59. Zwycięzcy dostaną wiadomości w sobotę 5.10 do godziny 11:00!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Uwielbiam kabarety, bo dzięki nim można zapomnieć o szarej rzeczywistości. Chciałbym zobaczyć Kabaret Limo na żywo by móc zażyć trochę dawki humoru.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zobaczyć Abelarda Gizę i ... śmiać się do rozpuku. Oto mój cel na niedzielne popołudnie. Bardzo chciałabym wygrać tę nagrodę. Fajnie, że Redakcja organizuje takie konkursy. szkoda, że tak rzadko...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.