Facebook Google+ Twitter

Wygraj karnet na 17. edycję Forum Kina Europejskiego Cinergia

Podczas 17. edycji Forum Kina Europejskiego Cinergia, która odbędzie się w Łodzi w dniach 9-16 listopada, zaprezentowanych zostanie około 80 filmów. Dla naszych czytelników mamy trzy karnety na wszystkie wydarzenia wybranego dnia festiwalu.

Cinergia / Fot. mat. organizatoraNa temat atrakcji i programu 17. edycji Forum Kina Europejskiego Cinergia pisaliśmy TUTAJ

Dzięki uprzejmości organizatora - Stowarzyszenia Łódź Filmowa, dla prawdziwych fanów kina europejskiego mamy do wygrania trzy karnety całodniowe na wybrane dni (całe dni, widz może uczestniczyć we wszystkich projekcjach, wydarzeniach specjalnych, spotkaniach z gośćmi).

Aby wziąć udział w konkursie należy być zarejestrowanym na W24 i odpowiedzieć na pytanie: Za co kochacie kino? O terminie i sposobie odbioru karnetów powiadomimy zwycięzców 7 listopada po godzinie 20!

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Kino to idealny pomysł na randkę z moją żoną. Kino to niekiedy czas relaksu, czasem czas na podwyższenie adrenaliny, czasem czas śmiechu, czasem pobudka do płaczu. Kocham kino, które towarzyszy mi przez całe moje życie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kocham kino, bo… rozbudza moją wyobraźnię. Kocham kino, bo od kiedy pamiętam każdą wolną chwilę zapełniam dobrym seansem filmowym. Kocham kino, bo mnie inspiruje! Kocham kino bo dodaje mi skrzydeł. Kocham kino i zdecydowanie nie umiem bez niego żyć.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Chodząc do kina zapewniam sobie odprężenie. Duży ekran wciąga w świat, w którym mnie nie ma. Zabiera tam, gdzie mogę poczuć dreszczyk emocji, na kilkadziesiąt minut stać się kimś innym.
Poza tym kino jest idealnym miejscem na pierwszą randkę- jesteśmy sami, ale jednak w tłumie ;-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kocham Kino, ale mądre kino. Interesuje mnie kino europejskie, a w szczególności kino bałkańskie oraz francuskie. Chciałabym wygrać zaproszenie na Festiwal i móc przyjrzeć się najnowszym propozycjom z Francji.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.