Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

2596 miejsce

Wygraj karnet na 18. edycję Forum Kina Europejskiego Cinergia

Podczas 18. edycji Forum Kina Europejskiego Cinergia zaprezentowane zostaną m.in. filmy, które zdobywały laury na najważniejszych światowych festiwalach filmowych. Dla naszych czytelników mamy cztery karnety na Festiwal.

 / Fot. .Na temat atrakcji i programu 18. edycji Forum Kina Europejskiego Cinergia, która odbędzie się w Łodzi w dniach 8-15 listopada, pisaliśmy TUTAJ.

KONKURS


Dzięki uprzejmości jednego z organizatorów - Stowarzyszenia Łódź Filmowa, dla prawdziwych fanów kina europejskiego mamy do wygrania 4 karnety na 5 seansów w ramach Cinergii każdy. Aby wziąć udział w konkursie należy być zarejestrowanym na W24 i odpowiedzieć na pytanie: Za co kochacie kino? O terminie i sposobie odbioru karnetów powiadomimy zwycięzców 7 listopada po godzinie 20!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Kocham kino, ponieważ potrafi poruszyć mnie do głębi, skłonić do refleksji, wywołać emocje, o które sama bym siebie nie podejrzewała. Doskonale otwiera oczy na problemy społeczne, kulturowe, egzystencjalne, z drugiej zaś strony uświadamia, że życie potrafi być piękne pomimo dotykających nas poblemów i otaczajacej nas szarosci. Kocham kino również za to uczucie po wyjściu z seansu, kiedy obejrzany film wywarł na mnie tak wielkie wrażenie, że będę rozważać przedstawioną w nim historię jeszcze kilka godzin poźniej.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kocham kino ( film ) bo utrwala obraz dawnej rzeczywistości , pozwala obejrzeć wydarzenia których sami nie jesteśmy w stanie zobaczyć na własne oczy , pobudza naszą wyobraźnię i kształtuje nasze emocje

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kocham kino, bo uwielbiam stan, kiedy zanurzam się w kinowym fotelu i przenoszę się w inną przestrzeń i inny czas. Często takie oderwanie od rzeczywistości kończy się u mnie poprawą nastroju. Pobyt w kinie sprawia, że inaczej patrzę na pewne aspekty życia. Powoduje, że chce się żyć. Właśnie tego teraz potrzebuję.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.