Facebook Google+ Twitter

Wygraj karnet na 19. edycję Forum Kina Europejskiego w Łodzi

Podczas 19. edycji Forum Kina Europejskiego Cinergia zaprezentowane zostaną m.in. filmy, które zdobywały laury na najważniejszych światowych festiwalach filmowych. Dla naszych czytelników mamy trzy karnety na Festiwal.

Plakat / Fot. mat. promocyjneNa temat atrakcji i programu 19. edycji Forum Kina Europejskiego Cinergia, która odbędzie się w Łodzi w dniach 7-14 listopada, pisaliśmy TUTAJ.

KONKURSDzięki uprzejmości organizatorów, dla prawdziwych fanów kina europejskiego mamy do wygrania 3 karnety na Forum. Aby wziąć udział w konkursie należy być zarejestrowanym na W24 i odpowiedzieć na pytanie: Za co kochacie kino? O terminie i sposobie odbioru karnetów powiadomimy zwycięzców 8 listopada po godzinie 11!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Kocham kino, bo… to dla mnie najlepsza rozrywka.
Kocham kino, bo myśląc o kinie wspominam czasy studenckie kiedy to każdy weekend rozpoczynałam dobrym seansem filmowym.

Komentarz został ukrytyrozwiń

To co mnie przyciąga do kina to jego wielki ekran, odpowiednie nagłośnienie oraz atmosfera panująca na sali ( np. śmiech na widowni ).

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kocham kino za umożliwienie ucieczki od szarej rzeczywistości i przeniesienie się na chwil parę w wyimaginowany świat skrojony dla nas w umyśle reżysera, za poruszenie drażliwych tematów,które wielu wolałoby przemilczeć, za inspirację dla naszej wyobraźni oraz możliwość stania się świadkiem historycznych wydarzeń i utożsamienie się z problemami bohaterów zaszłych czasów.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kocham kino, ponieważ oglądając film można się zrelaksować,pośmiać,popłakać, czegoś nauczyć. Kocham kino bo mnie inspiruje. Kocham kino bo pozwala przeżyć tysiąc żyć w ciągu jednego.
Jest tam wiele sytuacji życiowych, w których często chciałabym się znaleźć, móc przeżywać to, co bohaterowie, po to, by wiedzieć co w danej chwili czuli, w jaki sposób myśleli i jakie wartości moralne były dla nich ważne.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.