Facebook Google+ Twitter

Wygraj książkę "Z prawa na lewo" z autografem posła Kalisza

Książka Ryszarda Kalisza "Z prawa na lewo" z autografem posła, czeka na autora W24. Jak można ją zdobyć? Piszemy poniżej.

 / Fot. Materiały prasoweKsiążka "Z prawa na lewo" to nie tylko osobiste wyznanie człowieka, który miał ogromny wpływ na obecny kształt naszego kraju, ale przede wszystkim cenna lekcja historii "z pierwszej ręki". Ryszard Kalisz rozmawia z Krzysztofem Kotowskim - pisarzem, dziennikarzem i autorem kilkunastu książek i tomików poetyckich. Opowiada o błyskotliwej karierze prawnika, a następnie polityka - sekretarza stanu i szefa kancelarii prezydenta, współautora dzisiejszej Konstytucji, posła, ministra spraw zagranicznych, jednego z liderów SLD.

Osobiste spojrzenie zwykłego człowieka, jakim zawsze chciał być, ale także najpopularniejszego polityka obecnej opozycji, na historię III RP. Tajniki zakulisowych politycznych gier, korytarzy sejmowych, historia konfliktu "słusznych" i "wykluczonych" oraz wnikliwa analiza największych afer ostatniego ćwierćwiecza. Intrygującym dodatkiem do wywiadu jest "Podręcznik do ludzi", czyli alfabet Ryszarda Kalisza - nazwiska znanych, ważnych i lubianych w autorskim wyborze i przedstawieniu.

Książkę z autografem posła Ryszarda Kalisza otrzyma autor W24, który ma uzupełniony profil (imię, nazwisko, zdjęcie, adres) i w komentarzu pod artykułem krótko uzasadni, dlaczego właśnie to on powinien otrzymać wywiad "Z prawa na lewo".

Na Wasze komentarze czekamy do 17 listopada (niedziela) 2012 r. Nagroda czeka na Autora, który w sposób najciekawszy uzasadni swoje zdanie.

[b]ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU

Bardzo dziękujemy wszystkim Autorom za udział w konkursie. Książkę "Z prawa na lewo" otrzymuje Monika Anna Kulka. Gratulujemy!

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Książkę powinienem dostać właśnie ja, bo przeczytam ją w mig. Co prawda z lewa do prawa, bo umiejętności czytania z prawa do lewa, czyli od tyłu, jeszcze nie nabyłem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo chciałabym poznać "Z prawa na lewo", ponieważ Pan Ryszard Kalisz jest jednym z niewielu posłów, którzy nie powodują, że wzbiera we mnie fala negatywnych myśli. Jako jeden z niewielu potrafi nawiązać dialog - nawet z osobami, które zupełnie się z nim w pewnych kwestiach ideologicznych nie zgadzają (i ja wśród nich jestem). Ujął mnie kiedyś swoim zachowaniem na antenie Radiowej Trójki - kiedy mimo niepokojących doniesień ze Smoleńska (ale wciąż przy braku jakichkolwiek pewnych informacji) - nie poddawał się emocjom i starał do końca pokrzepić politycznych przyjaciół i przeciwników. Jest jednym z niewielu, którego słowa przeczytałabym, nie myśląc przy tym " mówi jedno - robi drugie".

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 15.11.2012 21:20

W sejmie nie bywam, jednak chętnie poznam poznam tajniki sejmowych korytarzy.
Posłem raczej nie zostanę, mimo to chętnie poznam tajniki zakulisowych gier i historie konfliktów.
Książka byłaby zatem dla mnie dobrą lekcją historii.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Prawdopodobnie ten komentarz nie będzie pozytywny, ale...
Nie wiedziałam, że taka książka została wydana. Otóż jakoś nie udało mi się zapałać choćby małą sympatią do lewicy i do tego posła. Bywało, że przekonywały mnie prawne wywody p. Kalisza, były to jednak nieliczne przypadki - dot. naświetlenia, wyjaśnienia spraw od strony prawnej. Może warto poznać, może zrozumieć chociaż niektóre poglądy lewicy, pana posła, jego wybory, trochę poznać go - może po przeczytaniu tej książki to uda mi się, jeśli ta książka zawiera w sobie choć trochę szczerości ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Krótko? R. Kalisz to przedstawiciel mojego pokolenia, który osiągnął to wszystko, o czym inni tylko marzą. Posłów będących prawnikami jest wielu, ale nie ma żadnego, który tak długo cieszyłby się popularnością nie tylko w swojej partii.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.