Facebook Google+ Twitter

Wygraj podwójne zaproszenie na Lord Of The Dance w Łodzi!

Irlandzki zespół taneczno-muzyczny przyjeżdża na tournee po Polsce. 6 maja wystąpią przed łódzką publicznością w hali Atlas Arena. Dla naszych czytelników mamy dwuosobowe zaproszenie na to wydarzenie.

Lord Of The Dance - plakat / Fot. mat. organizatoraWięcej na temat wydarzenia pisaliśmy TUTAJ

Fundatorem nagrody jest Makroconcert Polska Sp. z o.o.

Aby wygrać podwójne zaproszenie należy w komentarzu ciekawie uzasadnić dlaczego to właśnie Tobie mamy przyznać podwójne zaproszenie. Na komentarze czekamy do wtorku 30.04 do godz. 16:00 - laureat otrzyma wiadomość tego samego dnia.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

Taniec irlandzki to moja pasja. Przygoda z nim zaczęła się na I roku studiów. W szkole Longford zaczęłam stawiać pierwsze irlandzkie skipy, trójki, change i jumpback' i. Kupiłam sobie pierwsze buty do stepu. Taniec oprócz m.in. kondycji i pewności siebie daje mi zwyczajną radość życia, którą przekazuję innym. Moim marzeniem byłoby zobaczyć mistrzów tego tańca na żywo. Jak się uczyć to od najlepszych.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Taniec irlandzki fascynuje mnie od czasu "Riverdance", którego fragment zaprezentowano w 1994 roku na Festiwalu Eurowizji, potem było "Lord of the Dance" i "Feet of Flames", wszystkie oczywiście z Michaelem Flatley'em w roli głównej. Zachwyca mnie to, jak taniec ten łączy w sobie energiczne i niebywale szybkie ruchy nóg z unieruchomieniem, wręcz sztywnością górnej części ciała. Synchronizacja tancerzy w występach grupowych jest imponująca, nie mniej niż popisy solistów. Bardzo chciałabym poznać ten taniec lepiej oglądając go na żywo. Sama niestety potrafię tupnąć tylko raz – by postawić na swoim;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Chciałbym otrzymać bilety na Lord of The Dance ponieważ show prezentowane przez Flatley'a i jego trupę potrafi wręcz zahipnotyzować swych widzów. Lord of The Dance to świetna zabawa dla ciała, połączona z balsamem dla duszy... Artyści tworzą doskonały nastrój i scenerię, które uzupełnione charakterystyczną muzyką i efektownym tupaniem (które niesamowicie dopełnia całości), zabierają widzów w starożytne krainy Celtów, legendarnych rycerzy, bojów, miłości i pokoju... , a udział w Państwa konkursie to doskonały sposób, aby móc „osobiście” przeżyć w Arenie stan hipnozy...

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Lord of The Dance" widziałem, nie chwaląc się, już kilkanaście razy... na kasecie video. Nawet na małym ekranie telewizora, przy słabym dźwięku, ledwo wypełniającym cztery ściany pokoju, barwne show, żywa muzyka i narastające tempo kroków przyprawiały mnie o dreszcze. Nie potrafię sobie wyobrazić jaką moc ma ten spektakl na żywo. Podejrzewam, że 6 maja wieczorem Łódź zadrży, a ja chcę być wtedy w epicentrum!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Na wstępie muszę zaznaczyć, że jestem bardzo dumna iż mistrzowie tańca wystąpią w moim mieście. Myślę, że to duże wyróżnienie dla Łodzi. Mieszkam dość blisko Atlas Areny i nie wyobrażam sobie w tym czasie robić czegoś innego, muszę być właśnie tam i tylko państwo możecie mi to umożliwić. Drugi bilet chciałabym dać w prezencie urodzinowym mojej koleżance, która zresztą też kocha taniec i z którą to pierwszy raz na szklanym ekranie oglądałam wspaniały Lord Of The Dance. Cudownie byłoby być o krok od ludzi którzy nas inspirują, zobaczyć i usłyszeć na żywo ten harmonijny, pełen emocji, siły i wolności spektakl prosto z zielonej wyspy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pierwszy raz widziałam występ tańca irlandzkiego na Broadway'u w NY w 2001 roku- było to niesamowite przeżycie szczególnie że siedziałam w 4 tym rzędzie... pokazując mojemu mężowi występy w telewizji nie mogę go przekonać ze może to być tak emocjonujące dlatego bardzo chciałabym pójść tam razem z nim aby zrozumiał moje odczucia. Mam nadzieje ze dzięki wam zaszczepię w nim miłość do tego tańca. Pozdrawiam!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo chciałabym wybrać się z moją Mamą na występ Lord of the Dance. Sama kiedyś tańczyłam, więc wiem od drugiej strony jak to jest bardzo ciężko i ilu wyrzeczeniom trzeba podołać, aby był widoczny efekt końcowy, jakim jest wspaniały występ. Chętnie przeżyję to razem z nimi, tak jak ja bym sama tam tańczyła... Poza tym spędziłabym z Mamą trochę więcej czasu, bo trochę ją zaniedbałam. A Dzień Matki tuż, tuż!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.