Facebook Google+ Twitter

Wygraj przejażdżkę wyścigową Skodą Octavią i pomóż chorej Iwonie

Cel: pomoc Iwonie Petryli, dziennikarce i jednej z najbardziej aktywnych kobiet w sportach motorowych, walczącej z bardzo ciężką chorobą. Pomóc można licytując na aukcji Allegro przejażdżkę na prawym fotelu pasażera wyścigową Skodą Octavią.

Wyścigowa Skoda Octavia / Fot. www.maciejrybarczyk.pl"Zdarzają się w życiu takie chwile, że nawet najbardziej niezależny człowiek potrzebuje pomocy i tak właśnie jest tym razem. Iwona Petryla, jedna z najbardziej aktywnych kobiet w sportach motorowych, spotkała na swojej drodze przeszkodę, którą wspólnie pragniemy usunąć, aby ta nieprzeciętna dziewczyna mogła dalej realizować swoje marzenia rajdowe i nie tylko" - czytamy na stronie www.rajdowapomoc.pl założonej przez najbliższych przyjaciół Iwony.

W celu zebrania pieniędzy prowadzonych jest wiele akcji, między innymi: aukcje gadżetów rajdowych na stronie Allegro.pl. Jedną z nich jest licytacja przejazdu na prawym fotelu wyścigowej Skody Octavii o mocy 240 koni mechanicznych, rozwijającej prędkość 200 km/h.
Odbędzie się on w czasie I rundy międzynarodowego pucharu Skoda Octavia Cup, który rozegrany zostanie na torze Poznań w dniach 28-30 maja.

Kierowca rajdowy Maciej Rybarczyk / Fot. www.maciejrybarczyk.plZwycięzca tej licytacji z pewnością przeżyje niezapomniane emocje, jadąc na prawym fotelu z jedynym tegorocznym reprezentantem Polski na starty w Skoda Octavia Cup Maciejem Rybarczykiem. Link do aukcji

Finał akcji "Rajdowa Pomoc dla Iwony Petryli" zaplanowano na 28 marca na torze kartingowym na Niskich Łąkach pod Wrocławiem. Na ten dzień przewidziano wiele atrakcji, w tym przede wszystkim wyścig na dochodzenie, rozgrywany w formule RallySprintu, z którego całe wpisowe zostanie przekazane na pomoc dla Iwony. W wyścigu wezmą udział m.in. kierowcy i piloci rajdowych samochodowych mistrzostw Polski.

Iwonę można wesprzeć także poprzez wpłaty na konto. Numer konta oraz więcej informacji o całej akcji można znaleźć na stronie http://www.rajdowapomoc.pl/

Źródło: TH Media

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.