Facebook Google+ Twitter

Wygraj stoisko na targach technologii w Paryżu

Branżowy miesięcznik „Ekopartner”, który jest polskim koordynatorem szóstej edycji „EEP Award”, zaprasza do zgłaszania się do tego prestiżowego ogólnoeuropejskiego konkursu.

 / Fot. http://www.ekopartner.com.plStartować w nim mogą jednostki naukowe, sieci i konsorcja naukowe, działające w szeroko rozumianej dziedzinie B+R, które wytwarzają innowacyjne produkty i technologie w obszarze ochrony środowiska oraz wszystkie inne przedsiębiorstwa wdrażające nowe technologie i nowatorskie rozwiązania korzystnie wpływające na środowisko. Warunek jest jeden – wdrożenie wspomnianych innowacyjnych produktów i technologii musiało nastąpić po 2000 r.

Celem konkursu jest zwiększenie eksportu technologicznego i konkurencyjności europejskich – w tym przypadku polskich - przedsiębiorstw oraz popularyzacja rozwiązań innowacyjnych. Procedura konkursowa jest dwuetapowa – najpierw wyłoniony zostanie lokalny, polski zwycięzca, potem laureat ogólnoeuropejski.

Zgłoszenia do polskiej edycji konkursu można nadsyłać do 30 kwietnia 2008 roku. Jej laureaci przejdą do drugiego, międzynarodowego etapu „EPP Awards”. Zwycięskie nowatorskie rozwiązania oceniać będzie specjalnie powołane międzynarodowe jury. W jego skład wejdą dziennikarze, działający w stowarzyszeniu European Environmental Press (EEP) i eksperci skupieni w European Federation of Associations of Environmental Specialist (EFAEP). Jak podkreślają organizatorzy konkursu, jury będzie brało pod uwagę m. in. istotność rozwiązania i jego wpływ na środowisko w skali europejskiej oraz oryginalność wdrażanych procesów.

Główną nagrodą konkursu jest możliwość bezpłatnego udziału w Międzynarodowych Targach Technologii, Urządzeń i Usług Pollutec w Paryżu. Zwycięzca otrzyma własne stoisko wystawiennicze. Dodatkową korzyścią będzie kampania reklamowa prowadzona na stronie internetowej i we wszystkich pismach wydawanych w całej Europie (w 13 krajach) przez stowarzyszenie EEP.

Szczegółowe informacje i formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie internetowej: www.ekopartner.com.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

hmmm... no ja mogę wygrać... :P tylko po co mi takie coś?:P:D

tak czy inaczej - info o takich sprawach zawsze komuś tam się może przydać ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.