Facebook Google+ Twitter

Wygraj warsztaty w Dolinie Krzemowej: PayPal Influencers Contest

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2015-02-16 17:35

PayPal organizuje konkurs dla polskich dostarczycieli rozwiązań i integratorów systemów.

• Główna nagroda to czterodniowe szkolenie z ekspertami PayPal w San Jose w Kalifornii.
• O zwycięstwie zadecyduje liczba pozyskanych sprzedawców
i przeprowadzonych transakcji.
• Zgłoszenia są przyjmowane do 20 sierpnia.

Począwszy od dziś, aż do 20 sierpnia, wszyscy polscy dostarczyciele rozwiązań
i integratorzy systemów mogą zmierzyć się 
ze swoją konkurencją i przystąpić do PayPal Influencers Contest 2015. Firma z największą liczbą zapisanych sprzedawców i przeprowadzonych transakcji wygra czterodniową lekcję ekspercką
w San Jose, w Kalifornii.

Po sukcesie, jakim okazała się być hiszpańska edycja wydarzenia, PayPal wprowadza Influencers Contest w Polsce i 20 innych europejskich krajach. Cel zawodów jest prosty – stworzenie pola do rywalizacji dla specjalistów, na którym będą mogli współzawodniczyć i sprawdzić się w branży e-commerce.

Możliwość starcia się z innymi firmami stwarza wyśmienite warunki do wymiany pomysłów i kreowania najbardziej innowacyjnych rozwiązań w zakresie szybkich, wygodnych oraz bezpiecznych transakcji dla jak największej liczby środkowoeuropejskich sprzedawców.

Agencje internetowe i integratorzy systemów to ważni partnerzy PayPal w procesie dostarczania szybkich, bezpiecznych i wygodnych rozwiązań płatniczych dla sprzedawców. PayPal Influencers Contest stwarza im możliwość pokazania się od jak najlepszej strony i zwiększenia sprzedaży ich klientów – mówi Damien Perillat, Dyrektor Zarządzający PayPal w Europie Środkowo-Wschodniej.
Zwycięska firma otrzyma szansę zaproszenia dwóch pracowników do San Jose na czterodniową lekcję ekspercką w głównej siedzibie PayPal. W ramach nagrody, organizator pokrywa koszty związane z przelotem, zakwaterowaniem, ubezpieczeniem oraz samymi warsztatami. PayPal przewidział również atrakcyjne nagrody dla zdobywców drugiego i trzeciego miejsca.

Uczestnicy mogą rejestrować się na stronie Influencers Contest zgodnie z instrukcją (https://www.paypal-marketing.com/emarketing/partner/cemea/promotion/agency-contest-pl/landing.html). Wzięcie udziału w konkursie oznacza rejestrację w Programie Partnerskim PayPal i automatyczne utworzenie co-brandingowanej poddstrony na potrzeby zapisów. W konkursie może wziąć udział każdy dostawca rozwiązań oraz integrator systemów, z wyjątkiem dostarczycieli płatności.
(e k)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.