Facebook Google+ Twitter

Wygraj zaproszenia na "Andropauzę 2" w Teatrze Rozrywki "Lutnia"

Spektakl "Andropauza 2, czyli męska rzecz być z kobietą" zawita 9 marca do Teatru Rozrywki Lutnia w Łodzi. Dla czytelników Wiadomości24.pl organizujemy konkurs, w którym można wygrać dwa dwuosobowe zaproszenia na to przedstawienie.

Plakat sztuki Komedia Jana Jakuba Należytego opowiada o pięciu mężczyznach o różnych osobowościach i charakterach, którzy spotykają się w sanatorium. Wspólnie dywagują na temat swojego wroga, którym jest doktor ZUS. W pewnym momencie pojawia się ona - piękność, o której względy zabiega cała piątka bohaterów. Według autorów "sztuka w krzywym zwierciadle pokazuje polską rzeczywistość w sanatoryjnej świetlicy i na dancingu, historię, która każdemu może się zdarzyć, opowiedzianą prześmiesznymi dialogami i piosenkami, których melodie rozpoznajemy po pierwszych dźwiękach".

W spektaklu w reżyserii Dariusza Szada-Borzyszkowskiego występują (zamiennie): Maciej Damięcki, Marek Siudym, Jacek Kawalec, Paweł Królikowski, Dariusz Gnatowski, Ryszard Kotys, Piotr Skarga, Andrzej Beya-Zaborski, Michał Pietrzak, Piotr Dąbrowski, Matylda Damięcka, Mimi Kokoski, Agata Załęcka.

Wiadomości24.pl są oficjalnym partnerem medialnym Teatru Rozrywki "Lutnia" w Łodzi.

KONKURS

Dla czytelników Wiadomości24.pl mamy do wygrania dwa podwójne zaproszenia na niedzielne popołudnie 09.03 (niedziela) na godzinę 16:00 Aby je dostać należy:

1) Udostępnić ten artykuł na swoim Facebookowym profilu
2) Napisać w komentarzu pod artykułem dlaczego to właśnie Tobie mamy przyznać zaproszenie.

Nagrodzimy najzabawniejsze uzasadnienia:) Zgłoszenia przyjmujemy do piątku 07.03 do 23:59. O wygranej zwycięzcy zostaną powiadomieni w sobotę w osobnym artykule. WAŻNE: Pod uwagę brane będą tylko wpisy zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników Wiadomosci24.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Nie będę ściemniać i wymyślać niestworzonych historii - po prostu mam ochotę spędzić przyjemnie niedzielny wieczór w miłym towarzystwie i Lutnia doskonale się wpasowuje w moje plany :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Chciałabym zabrać na ten spektakl koleżankę, która w kwietniu wybiera się do Sanatorium, aby przestrzec ją przed kuracjuszami w fazie Andropauzy;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.