Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

23383 miejsce

Wygraj zaproszenia na "Klub Mężusiów" w Teatrze Lutnia w Łodzi!

19 kwietnia w łódzkim Teatrze "Lutnia" będzie można zobaczyć komedię "Klub Mężusiów" z plejadą polskich gwiazd. W naszym konkursie możecie wygrać zaproszenia na tą sztukę.

Plakat sztuki "Klub Mężusiów" / Fot. mat. organizatoraZapowiedź sztuki dostępna jest pod tym adresem. W sztuce występują: Krzysztof Tyniec w roli Rolanda, Cezary Morawski jako Karol, Michał Milowicz lub Jacek Kawalec jako Andy, Robert Wabich lub Bogdan Kalus jako Mario.

Spektakl odbędzie się 19.04.2013r. o godz. 20.

Bilety w cenie 90 zł są do kupienia w kasie teatru przy ulicy Piotrkowskiej 243 (czynna od pon do soboty w godz. 10-17) oraz w Strefie Biletów na Piotrkowskiej 59. Zamówienia grupowe można składać pod numerem telefonu 692 586 063, a także poprzez strony internetowe: www.biletyna.pl www.eventim.pl www.teatrlutnia.pl

Wiadomości24.pl są oficjalnym partnerem medialnym Teatru Rozrywki "Lutnia" w Łodzi.

KONKURSMamy dla Was do wygrania dwa podwójne zaproszenia do Teatru "Lutnia" na spektakl pt. "Klub Mężusiów". Aby wygrać podwójne zaproszenie należy w komentarzu ciekawie uzasadnić dlaczego to właśnie Tobie mamy przyznać podwójną wejściówkę. Na komentarze czekamy do wtorku 9.04 do godz. 23:59 - laureat otrzyma wiadomość w środę.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

Dlaczego to właśnie moja osoba powinna wygrać? Mam problemy ze zdrowiem, ale i pieniędzmi, które w portfelu osoby bezrobotnej grają ważną rolę. Dawno nie byłem w kinie czy teatrze. Powodem były właśnie pieniądze. Wiele ciekawych sztuk musiałem sobie odpuścić. Al to wszystko nic, te powody to błahostka. Chciałbym móc zabrać moją żonę na to przedstawienie, aby pokazać jej, przy fali niepowodzeń, które nas ostatnio spotykają, że może nie wyszła za mąż za nieudacznika.

Komentarz został ukrytyrozwiń

A miało być przecież tak pięknie…biała suknia,w dłoni róże a na palcu złoty krążek.Goście odjechali a On i Ona będą żyć razem długo i szczęśliwie…Po miesiącu okazało się,że rzeczywistość skrzeczy,po roku do rzeczywistości dołączyła skrzecząca istotka,a potem kolejna i kolejna.Trzeba więc wszystko ogarnąć.On pracuje od rana do nocy,Ona poza domem mniej ,ale za to w domu nawet w nocy dzieci nie dają spokoju.Uff!Na szczęście czas mija,dzieci rosną i są już naprawdę samodzielne.I dociera do mnie jak bardzo uciekło ode mnie i męża tzw.życie kulturalne.Jak skurczyły się nasze potrzeby pod tym względem.Postanowiliśmy to nadrobić,co nie jest proste z dwóch powodów:po pierwsze nie możemy oboje na raz wybrać się na wieczorny seans do kina albo do teatru a po drugie to skromne finanse.Że też nie ma jakiś unijnych dotacji na kulturę dla takich rodzin jak moja:) .Teraz też mam dylemat.Bardzo pragnę zobaczyć „Klub Mężusiów”pośmiać się, odprężyć , dowiedzieć się więcej na temat męskiego punktu widzenia i w ten sposób uczcić wraz z mężem naszą kolejną rocznicę ślubu ale obiecałam córce kilka zajęć w pracowni garncarskiej…Nadzieja wróciła,gdy natknęłam się w portalu link na tekst o przedstawieniu i zaproszeniu .Postanowiłam skreślić kilka słów.W sumie nadzieja (w tym przypadku na bilety)to coś,co mnie napędza i o dziwo pozytywne myślenie czasem ma pozytywny wydźwięk.A jak się nie uda?No cóż,będę zbierać środki i czekać na kolejny przyjazd ” Klubu Mężusia” do Łodzi.Acha.Mąż obiecał,że jak wygram,to stanie na głowie i zorganizuje opiekę nad dzieciakami 19 kwietnia.Jestem strasznie ciekawa,co z tego wszystkiego wyniknie…

Komentarz został ukrytyrozwiń

Od pewnego czasu życie mojego męża oraz moje toczy się jedynie wokół naszych dzieci i ich potrzeb, my się nie liczymy. Kiedyś było zupełnie inaczej - lubiliśmy spontaniczne wypady do kina czy teatru, weekendowe wycieczki, wyjścia na kręgle, paintball itp. Nie żal nam było pieniędzy na przyjemności. Dziś gdy chcemy gdzieś razem wyjśc zaraz pojawiają się wyrzuty sumienia, że marnujemy pieniadze na siebie zamiast kupić nową zabawkę dla dzieci. Marzę żeby moje życie wróciło na normalne tory, żebyśmy znów poszli z mężem na randkę, żeby pojawiła się w nas odrobina zdrowego egoizmu, żebyśmy odczuli, że jesteśmy nie mniej ważni niż nasze małe szczęścia. Wierzę, że taki wieczór w teatrze by nam w tym pomógł.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Już mam tego dosyć ! Kiedy mówię do swojego męża kochanie wyjdziemy do teatru czy kina i tylko słyszę. Dobrze, ale kiedy indziej, bo dziś mecz Polska z kimś tam albo biegnie Justyna, albo są skoki albo siatkówka, koszykówka albo ta nieszczesna polska liga piłkarska deptaczy trawy rozpoczęła wiosenne rozgrywki Mówię kobiece dość ! Widzewowi , ŁKS -owi Ślaskowi, Górnikowi sportowi podziękujemy tej wiosny – Marzę, by pójść na tę sztukę, przeżyć 2 godziny w świecie komedii nawet w Klubie Mężusiów poczuć w sobie moc sztuki i wiosenny powiew energii. A może takie przeżycie przemówią do sportowego rozumku mojego męża i zrozumie , że jest coś więcej niż tylko sport, piwo, czipsy i wielki telewizor !
Klub mężusiów – kobiety się pośmieją !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Będąc jeszcze małym chłopcem obejrzałem film pt.Miś Bareji i jest tam taka scena gdzie nasz bohater Rysiu w teatrze wyrwał sobie wszystkie włosy. Ta scena wywołała wtedy u mnie małego chłopca traumę na teatr na bardzo, bardzo wiele lat Kiedy mieliśmy wyjście do teatru ze szkoły udawałem, że jestem chory a jak były szkolne teatrzyki to zawsze miałem biegunkę. Bałem się , że w teatrze stracę wszystkie włosy, ale już się nie boję, bo jestem teraz łysy jak kolano ! Wszyściutkie wypadły po cudownej terapii więc czego tu się mam bać , nie mam nic do stracenia. "Klub Mężusiów" to komedia trochę się boję, że ze śmiechu może mi wypadać sztuczna szczęka , ale co tam śmiech to zdrowie - chciałbym się pośmiać !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Liczę, że trafi do mnie to zaproszenie, to będzie moich marzeń całkowite spełnienie. Spektakl w Lutni byłoby niczym miód na moje serce, dlatego pragnę, aby bilet trafił w me ręce, które choć strudzone po codziennej udręce, gdy wygram ożywią się na prędce.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.