Facebook Google+ Twitter

Wygraj zaproszenia na walentynki w Łodzi

W ostatnim czasie pisaliśmy o imprezach walentynkowych w Łodzi - występie kabaretu Neo-Nówka, przedstawieniu "Boeing Boeing" oraz koncercie Andrzeja i Mai Sikorowskich. Organizatorzy ufundowali dwuosobowe zaproszenie, na każde z tych wydarzeń.

http://www.flickr.com/photos/90389546@N00/3472625857/ / Fot. catlovers13 lutego w Klubie Wytwórnia w Łodzi przy Łąkowej 29 o godz. 19 - Kabaret Neo-Nówka

14 lutego w Filharmonii Łódzkiej - Andrzej Sikorowski wraz z córką Mają Sikorowską.

14 lutego wTeatrze im. Jaracza o godz. 20:30 - przedstawienie "Boeing Boeing"

Co zrobić, aby otrzymać zaproszenie? Wystarczy pod artykułem wskazać wybrane wydarzenie, na które chcielibyście pójść oraz odpowiedzieć na pytanie: jaki jest Twój wymarzony walentynkowy wieczór? Rozwiązanie konkursu nastąpi 7 lutego.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (17):

Sortuj komentarze:

Elżbieta Sosnowska
  • Elżbieta Sosnowska
  • 03.02.2012 11:05

Andrzej Sikorowski wraz z córką Mają Sikorowską.

Walentynki to Święto Zakochanych, po trzydziestu latach małżeństwa nie ma co mówić o zakochaniu, które już dawno przeminęło. Pozostała miłość, wzajemny szacunek, przyjaźń. W wieczór walentynkowy chciałabym chwycić męża za rękę, wyjść z domu, oderwać się od codzienności. Posłuchać romantycznej muzyki, przenieść się do lat młodości i powspominać wszystkie spędzone chwile razem. To właśnie mój wymarzony wieczór walentynkowy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

KABARET NEO - NÓWKA

DOMEK W PIĘKNYM LESIE, DUŻY SALON I PO ŚRODKU KOMINEK. ZBLIŻA SIĘ WIECZÓR, WIĘC CZEKAJĄC NA BLISKĄ MI OSOBĘ ZACZYNAM PALIĆ W KOMINKU. PRZY BLASKU ISKIER WRAZ Z PARTNERKĄ SIADAMY NAPRZECIW SIEBIE W SAMEJ SEKSOWNEJ BIELIŹNIE ROZKOSZUJEMY SIĘ SZAMPANEM I WCZEŚNIEJ PRZYGOTOWANYM DESEREM LODOWYM WRAZ Z EGZOTYCZNYMI OWOCAMI. SŁUCHAMY ROMANTYCZNEJ MUZYKI PATRZYMY SIĘ SOBIE NAMIĘTNIE W OCZY CZULE MÓWIĄC KOCHAM CIĘ. I TAK WTULENI W SIEBIE PRZED KOMINKIEM ROZMAWIAMY O TYM JAK TRWAŁY I SZCZĘŚLIWY JEST NASZ ZWIĄZEK I ŻE NIE WYOBRAŻAMY SOBIE ŻYCIA BEZ SIEBIE. A KAŻDE RAZEM SPĘDZONE WALENTYNKI SĄ NAPRAWDĘ PRZEZ NAS DOBRZE ZORGANIZOWANE I WYMARZONE PRZEZ KAŻDE Z NAS.

Komentarz został ukrytyrozwiń

PRZEDSTAWIENIE BOEING BOEING

MÓJ TAKI NAPRAWDĘ WYMARZONY WIECZÓR WALENTYNKOWY CHCIAŁABYM SPĘDZIĆ Z MOIM NARZECZONYM NA KSIĘŻYCU. POLECIEĆ TAM CZERWONĄ RAKIETĄ W KSZTAŁCIE SERCA. TAM JUŻ NA KSIĘŻYCU CHCIAŁABYM ZJEŚĆ ROMANTYCZNĄ KOLACJĘ WYPIĆ Z BARTKIEM LAMPKĘ DOBRZE ZMROŻONEGO SZAMPANA, A POTEM WPATRZENI W GWIAZDY WYZNAWALI SOBIE MIŁOŚĆ NIE MYŚLĄC O TYM, ŻE TEN WIECZÓR WALENTYNKOWY SIĘ KIEDYŚ SKOŃCZY I BĘDZIEMY MUSIELI POWRÓCIĆ DO ZIEMSKIEJ RZECZYWISTOŚCI.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli uznacie, że seniorzy też mogą się kochać to bardzo proszę o zaproszenie na koncert Andrzeja Sikorowskiego i Mai Sikorowskiej :) Pozdrawiam Pana Adama i szacowną Redakcję.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mój pomysł na ten dzień: eleganckie ubranie i do Teatru Jaracza mojego Misia zabranie, a potem "Boeing, Boeing" i śmiechu co nie miara, a po powrocie wypicie szampana. Jednak zawsze pamiętam, że rok ma 365 dni i kazdego dnia staram się okazywać jak bardzo kocham mojego męża, a nie tylko 14 lutego...

Komentarz został ukrytyrozwiń
Dagmara Wojciechowska
  • Dagmara Wojciechowska
  • 04.02.2011 21:28

Neo-Nówkę wybrać bardzo bym chciała,
bo dawno z mężem już się nie śmiałam,
do śmiechu w Łodzi okazji niewiele,
więc pośmiać się właśnie planuję w niedziele.
Co do wieczoru dnia 14stego,
to nie ma dla mnie nic w tym prostszego.
Jedzonko dobre, filmików kilka,
to będzie tylko malutka chwilka.
Kąpiel w bąbelkach, muzykę z płyt,
a na deserek miłości łyk.

Komentarz został ukrytyrozwiń

WYBIERAM KABARET NEO - NÓWKA

BLASK ŚWIEC, ZAPACH FREZJI, STYLOWE WNĘTRZE JAKIEJŚ PRZYTULNEJ KNAJPKI, JA I ON. UŚMIECHNIĘCI, WPATRZENI W SIEBIE, PO PROSTU ZAKOCHANI. CZEMU WALENTYNKI SĄ TYLKO RAZ W ROKU?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Tomasz Woźniak
  • Tomasz Woźniak
  • 03.02.2011 21:33

Wybieram "Boeing, Boeing", a wieczór walentynkowy? Na plaży, na wyspie, chociażby takiej jak w filmie "Błękitna Laguna". Ja, Ona...możemy delektować się naszym uczuciem, przeżyć nirwanę.....czyste szaleństwo.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wybieram "Boing Boing", bo zapowiada się niezłe wydarzenie kulturalne, i bardzo dobra obsada:) Mój wymarzony wieczór walentynkowy nie jest jakiś wyśniony, niemożliwy lub...bardzo drogi w realizacji. Jest on po prostu wieczorem z Moją Ukochaną Kobietą, spędzonym w cichym miejscu, przy lampce dobrego wina, z nutą spokojnej muzyki, słuchanej przy tlącej się świecy:) i wypełniony czułymi pocałunkami:) i nic więcej mi do szczęścia nie potrzeba:) a jeśli mogę go zamienić na wizytę w teatrze, to...chętnie to wybiorę, a wieczór wyżej wymieniony zaczniemy po prostu nieco póżniej, po powrocie ze sztuki:)

Komentarz został ukrytyrozwiń
Wioletta Wantkiewicz
  • Wioletta Wantkiewicz
  • 31.01.2011 23:01

Moje wymarzone Walentynki to tylko JA i ON. Nawet jeśli w tłumie innych.
Razem tylko dla siebie. Marzę aby po prostu te WALENTYNKI mieć !!! Bo choć posiadanie wspaniałej rodzinki 2 + 2 jest największym szczęściem, to po 5 latach takiego rodzinnego szaleństwa spędzenie wieczoru TYLKO RAZEM z MĘŻEM - poza domem, w naszym ulubionym TEATRZE do którego ON zabierał mnie kiedyś często byłoby tą przysłowiową WISIENKĄ NA TORCIE!!! Ranka z mężem - o TAK- to właśnie to o czym marzę!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.