Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

14925 miejsce

Wygraj zaproszenie do nowego Teatru Rozrywki „Lutnia” w Łodzi

Teatr rozpocznie swoją repertuarową działalność 28 września br. Pierwszy spektakl zostanie jednak pokazany już 21 lutego br. Mamy dla Was zaproszenie na świetną komedię pt. "Szwedzki Stół" z udziałem twórców "Kabaretu Moralnego Niepokoju".

Logo Teatru Rozrywki „Lutnia” / Fot. mat. organizatoraZałożyciele teatru, znajdującego się przy ul. Piotrkowskiej 243 w Łodzi, chcą, aby "Lutnia" była sceną rozrywki, na której każdy widz, niezależnie od wieku, znajdzie coś dla siebie. W repertuarze teatru znajdą się teatralne hity z całej Polski, występy najlepszych kabaretów, a także bajki dla najmłodszych. W niedzielne wieczory scena ma się regularnie zamieniać w scenę muzyczną, na której występować będą najlepsi muzycy i zespoły. Na deskach teatru w każdym sezonie widzowie będą mogli obejrzeć dwie lub trzy własne produkcje.

Oprócz tego Teatr Rozrywki "Lutnia" chce zorganizować “Festiwal Komedii”, który ma być imprezą cykliczną.
Założyciele Teatru "Lutnia" nie zamierzają ograniczać się do stacjonarnej sceny w Łodzi, ale również zamierzają otworzyć sceny wyjazdowe. Do końca 2013 r. ma ich być pięć w różnych rejonach Polski.

Strona internetowa Teatru Rozrywki "Lutnia": http://www.teatrlutnia.pl/

Jak już pisałem pierwszym spektaklem wystawionym na deskach Teatru Rozrywki "Lutnia" będzie komedia pt. "Szwedzki Stół". Opis spektaklu na podstawie mat. organizatora:

Polska komedia sytuacyjna. Opowiada o dwóch przyjaciołach i ich perypetiach życiowych. Niezaradny polski inteligent i przedsiębiorczy zaradny chłopek – roztropek stanowią parę klasycznego tandemu w tradycji polskiej komedii. Uwikłani w intrygę życiową pełną zaskakujących zwrotów akcji są kolejnym dowodem na to, że polska komedia ma się najlepiej kiedy
obnaża nasze własne narodowe przywary. Cwaniactwo, umiłowanie ,,łatwego życia”, niechęć do uczciwej pracy, apoteozę głupoty z jednoczesnym łzawym patriotyzmem. Zawsze jednak kończą się spektakularnym morałem i Fredrowskim ,,kochajmy się”. Tu w podwójnej dawce bo z arcy–inteligentnym przymrużeniem oka twórców Kabaretu Moralnego Niepokoju.

Bilety do kupienia w kasie teatru przy ulicy Piotrkowskiej 243 (czynna od pon do soboty w godz. 10-17) oraz w Strefie Biletów na Piotrkowskiej 59. Zamówienia grupowe można składać pod numerem telefonu 692 586 063, a także poprzez strony internetowe:
www.biletyna.pl
www.eventim.pl
www.biletynakabarety.pl
www.teatrlutnia.pl

UWAGA! KONKURS!Mamy dla Was do wygrania podwójne zaproszenie do Teatru "Lutnia" na spektakl pt. "Szwedzki Stół", który odbędzie się 21.02.2013 o godz. 20

Aby wygrać podwójne zaproszenie należy w komentarzu ciekawie uzasadnić dlaczego to właśnie Tobie mamy przyznać podwójną wejściówkę.

Na komentarze czekamy do wtorku 19.02 do godz. 23:59 - laureat otrzyma wiadomość w środę.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Witam,
Na co dzień mam styczność z teatrem, gdyż uczęszczam do szkoły o profilu teatralnym. Bardzo pasjonuje mnie teatr, stąd też taka a nie inna szkoła. Wiążę swoją przyszłość z teatrem, mianowicie z aktorstwem. Teatr to magiczne miejsce. Dla mnie jest on odrębnym światem, który aby poczuć trzeba poznać. Dlatego też staram się jak najwięcej zagłębiać w jego tajniki poprzez oglądanie spektakli. Nie skupiam się tylko na jednym gatunku spektakli lecz na rożnych. Dlatego też bardzo chciałabym wybrać się na spektakl ,,Szwedzki Stół'' w nowym Teatrze Lutnia, gdyż myślę, że pozwoli mi rozszerzyć moje horyzonty, a jest to dla mnie bardzo ważne. Sądzę, że będzie to nowe, interesujące doświadczenie i fajne spotkanie z nowym teatrem.
Dziękuję.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Witam, wczoraj miałam problem z internetem, a bardzo chciałabym wygrać bilety do nowego Teatru. Bardzo chce bilety, bo bilet do teatru jest w pewnym stopniu wejściówką do świata z wyobraźnią, a to już będzie prezent nie byle jaki...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Witam bardzo serdecznie.
Przypadkowo " wpadłem " na Państwa stronę i muszę przyznac,że podoba mi sie tu.A,że dostrzegłem wiadomość o nowym spektaklu w nowym teatrze " Lutnia ", przeczytałem iż można wygrać zaproszenie na ten, mam nadzieję wspaniały spektakl,postanowiłem spróbować swych sił.
A dlaczego takie zaproszenie powinno trafić w moje ręce? Uważam,ze wcale nie musi ale jesli tak by sie zdarzyło,moja radość byłaby wielka.Jeszcze nigdy nie widziałem "NA ŻYWO " żadnej z niewatpliwych gwiazd występujących w tym przedstawieniu,wiec mógłbym mieć szansę na porównanie ich wizerunku scenicznego z telewizyjnym i filmowym.Nie chcę w tym miejscu zachwalać siebie,że to niby ja jestem najlepszym z "komentatorów",że mnie dać je powinniście itp itd. Oddaję więc na zakonczenie mój komentarz w waszą ocenę i czekał będę w napięciu na decyzję jury . Łaczę serdeczne pozdrowienia i do zobaczenia ( ? ) na spektaklu...... Piotr Kwiatkowski

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.