Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

8355 miejsce

Wygraj zaproszenie na recital w Teatrze Lutnia w Łodzi!

Ona (Adrianna Biedrzyńska) to kobieta po przejściach, on (Zbigniew Zamachowski) to mężczyzna z przeszłością. Spotkają się w piątek na deskach Teatru Lutnia w Łodzi. Dla czytelników mamy do wygrania dwuosobowe zaproszenie na ten wieczór.

Plakat recitalu Kobieta po przejściach, mężczyzna z przeszłością / Fot. mat. promocyjne"Kobieta po przejściach, mężczyzna z przeszłością" – to tytuł wspólnego recitalu Adrianny Biedrzyńskiej i Zbigniewa Zamachowskiego.

Biedrzyńska i Zamachowski zbudowali swój spektakl z piosenek Kabaretu Starszych Panów, Jonasza Kofty, Agnieszki Osieckiej, Jerzego Satanowskiego, Włodzimierza Korcza, Zenona Laskowika, Juliana Tuwim, i Zbigniewa Zamachowskiego. Piosenki te zmuszają do zastanowienia i przemyślenia swojego życia. Oczywiście nie zabraknie uwielbianej przez widzów piosenki pt. "Czy te oczy mogą kłamać?".W czasie programu, między utworami, artyści opowiadać będą anegdoty związane ze swoim życiem zawodowym oraz z autorami wykonywanych utworów.

Wieczór z Adrianną Biedrzyńską i Zbigniewem Zamachowskim to spotkanie z piosenką autorską w znakomitej interpretacji aktorskiej. To ogromny dorobek artystyczny zgromadzony przez ostatnie 30 lat. To sentymentalna podróż przez lata wokalnych występów scenicznych.

Czas trwania recitalu to około 100 min.

Cena biletu: 75 zł

Wiadomości24.pl są oficjalnym partnerem Teatru Rozrywki "Lutnia" w Łodzi.

KONKURS


Dla czytelników Wiadomości24.pl mamy do wygrania podwójne zaproszenie na piątkowy wieczór 27.02. na godzinę 20. Aby je dostać należy: Napisać w komentarzu pod artykułem: dlaczego to właśnie Tobie mamy przyznać zaproszenie? Nagrodzimy naszym zdaniem najlepsze uzasadnienie. Zgłoszenia przyjmujemy do czwartku 26.02. do godziny 20. O wygranej zwycięzca zostanie powiadomiony w czwartkowy wieczór w osobnym artykule.

UWAGA! Zaproszenia zostaną przyznane zarejestrowanym użytkownikom serwisu Wiadomości24.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Recitale, biennale :)
to woda na młyn
dla uciszenia chandry :(
i zimowego nastroju.
Podobnież pierwsze bociany
w lutym przybywają,
to nic dziwnego, że Ada ze Zbyszkiem
koncertowo też Łódź witają. ;)

bociany jn.
http://pogoda.wp.pl/gid,17251138,img,17251198,kat,1035571,page,4,title,Pierwszy-bocian,galeria.html

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ich dorobek artystyczny ponad 30 lat jest moim obecnym wiekiem jaki posiadam ;). Pamiętam jak, jako mały brzdąc oglądałem film "300 mil do nieba" z panią Adrianna oraz pana Zbyszka w Kolorach Kieślowskiego. Miło by było zobaczyć ich razem na scenie oraz sprawdzić czy nadal wspaniale wyglądają.
Łukasz

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.