Facebook Google+ Twitter

Wygraj zaproszenie na recital w Teatrze Lutnia w Łodzi!

Ona (Adrianna Biedrzyńska) to kobieta po przejściach, on (Zbigniew Zamachowski) to mężczyzna z przeszłością. Spotkają się w piątek na deskach Teatru Lutnia w Łodzi. Dla czytelników mamy do wygrania dwuosobowe zaproszenie na ten wieczór.

Plakat recitalu Kobieta po przejściach, mężczyzna z przeszłością / Fot. mat. promocyjne"Kobieta po przejściach, mężczyzna z przeszłością" – to tytuł wspólnego recitalu Adrianny Biedrzyńskiej i Zbigniewa Zamachowskiego.

Biedrzyńska i Zamachowski zbudowali swój spektakl z piosenek Kabaretu Starszych Panów, Jonasza Kofty, Agnieszki Osieckiej, Jerzego Satanowskiego, Włodzimierza Korcza, Zenona Laskowika, Juliana Tuwim, i Zbigniewa Zamachowskiego. Piosenki te zmuszają do zastanowienia i przemyślenia swojego życia. Oczywiście nie zabraknie uwielbianej przez widzów piosenki pt. "Czy te oczy mogą kłamać?".W czasie programu, między utworami, artyści opowiadać będą anegdoty związane ze swoim życiem zawodowym oraz z autorami wykonywanych utworów.

Wieczór z Adrianną Biedrzyńską i Zbigniewem Zamachowskim to spotkanie z piosenką autorską w znakomitej interpretacji aktorskiej. To ogromny dorobek artystyczny zgromadzony przez ostatnie 30 lat. To sentymentalna podróż przez lata wokalnych występów scenicznych.

Czas trwania recitalu to około 100 min.

Cena biletu: 75 zł

Wiadomości24.pl są oficjalnym partnerem Teatru Rozrywki "Lutnia" w Łodzi.

KONKURS


Dla czytelników Wiadomości24.pl mamy do wygrania podwójne zaproszenie na piątkowy wieczór 27.02. na godzinę 20. Aby je dostać należy: Napisać w komentarzu pod artykułem: dlaczego to właśnie Tobie mamy przyznać zaproszenie? Nagrodzimy naszym zdaniem najlepsze uzasadnienie. Zgłoszenia przyjmujemy do czwartku 26.02. do godziny 20. O wygranej zwycięzca zostanie powiadomiony w czwartkowy wieczór w osobnym artykule.

UWAGA! Zaproszenia zostaną przyznane zarejestrowanym użytkownikom serwisu Wiadomości24.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Recitale, biennale :)
to woda na młyn
dla uciszenia chandry :(
i zimowego nastroju.
Podobnież pierwsze bociany
w lutym przybywają,
to nic dziwnego, że Ada ze Zbyszkiem
koncertowo też Łódź witają. ;)

bociany jn.
http://pogoda.wp.pl/gid,17251138,img,17251198,kat,1035571,page,4,title,Pierwszy-bocian,galeria.html

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ich dorobek artystyczny ponad 30 lat jest moim obecnym wiekiem jaki posiadam ;). Pamiętam jak, jako mały brzdąc oglądałem film "300 mil do nieba" z panią Adrianna oraz pana Zbyszka w Kolorach Kieślowskiego. Miło by było zobaczyć ich razem na scenie oraz sprawdzić czy nadal wspaniale wyglądają.
Łukasz

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.