Facebook Google+ Twitter

Wygraj zaproszenie na spektakl komediowy "Old Love" w Łodzi!

28.11.2014 o godz. 20 w Teatrze Rozrywki Lutnia w Łodzi w sztuce "Old Love" wystąpi m.in. Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Artur Barciś. Dla czytelników Wiadomości24.pl mamy konkurs, w którym można wygrać zaproszenie na ten wieczór.

Plakat sztuki "Old Love" to komedia podejmująca zagadnienie tego, czy ludzie w "pewnym wieku" powinni myśleć o miłości, zwłaszcza tej fizycznej. Czy seks pomiędzy mocno dojrzałymi osobami jest czymś właściwym? Czy dojrzałość musi/powinna być bez seksualności i namiętności? Sztuka opowiada o miłości, lęku, determinacji mężczyzny, który stara się zdobyć serce dość opornej ukochanej. Autor sztuki, kanadyjski dramatopisarz Norm Foster, stawia widzom ważne życiowe pytania. Opowiada skomplikowaną historię dojrzałych ludzi, którzy zagubili się w gąszczu codzienności.

Obsada: Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Artur Barciś, Zuza Grabowska/Barbara Kurdej-Szatan, Paweł Domagała/Mateusz Banasiuk.

Cena biletu: 90 zł

Wiadomości24.pl są oficjalnym partnerem Teatru Rozrywki "Lutnia" w Łodzi.

KONKURS


Dla czytelników Wiadomości24.pl mamy do wygrania podwójne zaproszenie na piątkowy wieczór 28.11 na godzinę 20. Aby je dostać należy: Napisać w komentarzu pod artykułem: dlaczego to właśnie Tobie mamy przyznać zaproszenie? Nagrodzimy naszym zdaniem najlepsze uzasadnienie. Zgłoszenia przyjmujemy do czwartku 27.11 do godziny 18. O wygranej zwycięzca zostanie powiadomiony w czwartkowy wieczór w osobnym artykule.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Niestety nigdzie nie widze artykulu z lista osob ktore otrzymaly zaproszenia

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo chciałbym wygrać zaproszenie z prostego, ale i niezwykłego względu. Chciałbym na spektakl zabrać moją mamę. W zeszłym roku zabrałem mamę w dniu jej urodzin na koncert w Łódzkiej A.Arenie. Powiedziała wtedy słowa, które mnie wzruszyły "człowiek siedzi w domu i nie ma pojęcia jak ludzie się bawią...". Od tamtego momentu chciałem jej dać więcej takich miłych chwil... a niestety często nie ma czasu.
Pozdrawiam :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zaproszenie podarowałabym moim córkom - 22 lata i 15 lat , aby zobaczyły i przekonały się , że "motyle w brzuchu " , stan zakochania i miłość to nie tylko przywilej młodych ludzi. Ludziom w "pewnym wieku" też należy się trochę szczęścia a w miłości powinni iść na całość .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Uwielbiam Barcisia, jest jednym z ulubionych aktorów. Nie widziałam go na żywo, więc chętnie wybiorę się na przedstawienie...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tym zaproszeniem chciałabym uczcić razem z Narzeczonym piątą rocznicę związku (dokładnie 28 listopada 2009 r. nasze uczucia narodziły się).

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.