Facebook Google+ Twitter

Wygraj zaproszenie na Turniej Tańca Nowoczesnego RivieraCup

Już w najbliższą sobotę 18 maja 2013 roku w Teatrze Rozrywki Lutnia w Łodzi odbędzie się Turniej Tańca Nowoczesnego Riviera Cup. Dla naszych czytelników mamy aż siedem podwójnych zaproszeń na turniej.

Plakat Turnieju Tańca Nowoczesnego Riviera Cup / Fot. mat. organizatoraTurniej Tańca Nowoczesnego RivieraCup organizowany jest przez Szkołę Tańca Riviera Łódź. W Jury zasiądą zawodowi tancerze i instruktorzy tańca, osoby związane na co dzień z tańcem, a będą to: jako Sędzia Główny - Agata Kozioł - zawodowy nauczyciel tańca, tancerka międzynarodowej klasy tanecznej „S” w tańca latynoamerykańskich, znany z programu "Mam talent" Michał Kaczorowski czyli Kaczorex , finalistka szóstej edycji "You Can Dance" - Paulina Przestrzelska, Anika Scheglova, która przez 5 lat była członkiem rosyjskiej grupy "Mass Band", Yuri Kalanych, Magdalena Mikos doświadczona łódzka tancerka oraz instruktorka tańca hip-hop i Mistrz Polski w 10 tańcach w kategorii Dorośli - Piotr Purchała.

Więcej na temat samego turnieju można przeczytać TUTAJ

Wiadomości24 objęły patronat medialny nad tym wydarzeniem.

KONKURSDla naszych czytelników mamy aż siedem podwójnych zaproszeń na to wydarzenie. Aby wygrać podwójne zaproszenie należy w komentarzu napisać za co kochacie taniec. Na komentarze czekamy do środy 15.05 do godz. 23:59. Lista nagrodzonych pojawi się na stronie Wiadomości24.pl w czwartek.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.