Wygrana Napoli z Parmą

W 22. kolejce Serie A Napoli pokonało drużynę Parmy 2:1. Przez większość spotkania inicjatywa była po stronie zespołu z Neapolu.

Już w 20 minucie piękne podanie Dzemailiego na bramkę zamienia Marek Hamsik. Do przerwy wynik nie ulega zmianie. Po zmianie stron piłkę we własnej bramce umieszcza kapitan Napoli - Paolo Cannavaro. W Neapolu jest jednak najlepszy strzelec obecnych rozgrywek – El Matador czyli Edinson Cavani, który urywa się obrońcom, mija bramkarza i zapewnia swojej drużynie wygraną, strzelając swoja 18 bramkę w sezonie.
Napoli zajmuje w tabeli 2. lokatę i traci 3 punkty do liderującego Juventusu Turyn, który zremisował z Genoą 1:1.