Facebook Google+ Twitter

Wyhodował marihuanę z karmy dla kanarków

21-latek z Libiąża próbował wmówić policji, że hodowane przez niego konopie indyjskie to tak naprawę pasza dla kanarków, którą jak twierdzi można kupić w każdym sklepie zoologicznym.

Liść konopi indyjskich / Fot. http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Marijuana.jpg&filetimestamp=20070801211332Policja znalazła u niego ponad 200 sadzonek marihuany. Stróże prawa interweniowali z powodu głośnego słuchania muzyki, podczas tej interwencji policjanci dostrzegli doniczki z podejrzanymi roślinami. Rośliny zbadano w laboratorium, nie było wątpliwości, że to konopie indyjskie. Chłopak był już karany za posiadanie narkotyków, grożą mu teraz 3 lata pozbawienia wolności.

Nasiona, które są składnikiem karmy dla ptaków to nasiona konopi przemysłowych, przypominają one do złudzenia konopie indyjskie. Konopie przemysłowe zawierają znikome ilości substancji odurzających, których nie zawierają nasiona. Hodowanie obu typów konopi jest w Polsce nielegalne.

Źródło: Gazeta Krakowska

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

LEGALIZACJA
  • LEGALIZACJA
  • 12.02.2012 18:17

Jest nas tysiące jeżeli chcecie za to wpakować 25% polski za Marihuanę to prosze ale nas nikt nie powstrzyma! Marih*uana - (wpiszcie marihu*ana noralnie a wyskoczy wam narkotk To nie jest narkotym to lekarstwo dla ludzkości ) jest lekarstem zaspokaja raka i inne choroby co nam zrobicie legalizacja trwa nie tylko w polsce rasta są wszedzie Bless!

Komentarz został ukrytyrozwiń
ściema
  • ściema
  • 24.12.2010 16:10

"Hodowla obu typów konopi jest w Polsce nielegalna" Dobra wielu ludzi próbowało mi wmówić swoje wersję dlaczego nie można hodować marihuany ale niech się znajdzie choć jeden człowiek który wytumaczy mi dlaczego konopia przemyśłowa która jest jedną z najbardzieś wszestronnych roślin jest nielegalna ?

Komentarz został ukrytyrozwiń
PAtryk p.
  • PAtryk p.
  • 20.09.2010 14:55

HeHe Tez Bym Tak zrobił tylko ze nie hoduje takich rzeczy bo nie mam po co to robić ale mógł nie słuchać tak głośno muzyki ale wytłumaczenie miał dobre ....Pozdrowionka.... zapewne jak wyjdzie to i tak do tego wróci

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kanaraki to kanarki po zażyciu konopii ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kanaraki to takie większe kanarki :D

Komentarz został ukrytyrozwiń

A co to są te kanaraki?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.