Facebook Google+ Twitter

Wyjątkowo spokojna sesja Parlamentu Młodzieży Miasta Radomia

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2012-03-09 17:48

6 marca 2012 roku odbyła się VI sesja XIV kadencji Parlamentu Młodzieży Miasta Radomia. Sesja przebiegała dość spokojnie. Było to zaskakujące po ostatnich wydarzeniach.

Po rozpoczęciu sesji przez marszałka parlamentu Mateusza Wojcieszaka, posłowie uczcili minutą ciszy ofiary katastrofy kolejowej, która miała miejsce na Śląsku. Obrady rozpoczęły się od "sprawozdania z turnieju siatkarskiego". Po podsumowaniu, marszałek wręczył pamiątkowe medale osobom zaangażowanym w ten turniej.

Kolejnymi punktami obrad były: "Logo Parlamentu", "Turniej Mini Euro 2012" oraz wolne wnioski. Na temat loga parlamentu była tylko jedna prośba marszałka, by propozycje przesyłać na podany wcześniej adres e-mail do Urzędu Miasta. Jak się dowiedzieliśmy, jeszcze nie było żadnych propozycji.

Czwartym punktem był wymieniony wyżej "Turniej Mini Euro 2012". Ma się on odbyć w Radomiu, na przełomie kwietnia i maja 2012 roku. Przewodniczący komisji ds. organizacji Mini Euro 2012 - Rafał Miętkowski przedstawił wszystkie szczegóły oraz cele planowanego turnieju. Pod koniec przemówienia poinformował członków komisji, że po sesji odbędzie się spotkanie komisji organizacyjnej w siedzibie parlamentu.

W następnej kolejności posłowie parlamentu dostali informację, że nowym przewodniczącym komisji ds. strony internetowej został Piotr Religa.

Na koniec posłowie PMMR zajęli się sytuacją panującą w komisji regulaminowej.
Nieobecna na sesji przewodnicząca ww. komisji Klaudia Twardowska dostarczyła wcześniej marszałkowi pismo o swojej rezygnacji z członkostwa w komisji regulaminowej. Podczas tej sesji zrezygnował kolejny członek - w skutek powyższego zostały przeprowadzone wybory uzupełniające do komisji regulaminowej, w których należało wybrać 2 nowych członków. W wyniku wyborów zostali wybrani: Aleksandra Szymańska jako nowa przewodnicząca komisji oraz Łukasz Maciąg, jako członek.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.