Facebook Google+ Twitter

Wyjątkowy mecz dla Damiana Kaczora

W ten weekend piłkarze Wulkana II Zakrzew podejmą przed własną publicznością Mogielankę Mogielnica. Pojedynek ten będzie wyjątkowy dla bramkarza gospodarzy, Damiana Kaczora, który reprezentował barwy ekipy trenera Arkadiusza Skoniecznego.

Damian Kaczor jeszcze kilka miesięcy temu występował w szeregach Mogielanki. Zdecydował się jednak odejść z ekipy Arkadiusza Skoniecznego i zostać piłkarzem Wulkana II Zakrzew. W rundzie wiosennej sezonu 2011/2012 otrzymał kilka szans gry na boiskach drugiej grupy radomskiej A klasy. W ten weekend jego ekipa zmierzy się z zespołem z Mogielnicy.

Dla Damiana pojedynek z Mogielanką będzie wyjątkowy. Zna on przecież bardzo dobrze swojego przeciwnika. Na boisku jednak nie będzie sentymentów. - Na boisku nie ma sentymentów . Na pewno w jakimś stopniu mecz ten będzie dla mnie wyjątkowy, bo przecież znam zawodników Mogielanki i trenera - przekonuje Kaczor. Młody bramkarz Wulkana II Zakrzew podkreśla zarazem, że będzie to dobry pojedynek.

Wulkan II będzie chciał za wszelką cenę zrehabilitować się za porażkę 0:6 w Nowym Mieście. - Po takiej porażce na pewno będziemy chcieli się odbić, ale to będzie bardzo ciężki mecz - mówi Kaczor. A jak ocenia on dotychczasowe boje z udziałem jego drużyny w rundzie wiosennej? - Z każdym meczem bywało różnie. Taki jest właśnie sport. Szkoda tych porażek, ale trzeba grac dalej . Zawsze mogło być lepiej – nie ukrywa.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.