Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

748 miejsce

Wyjątkowy warsztat z Ewą Foley w kolejnej Akademii Mistrzów

27-go kwietnia w Restauracji Przerwa w Łodzi odbędzie się kolejna odsłona cyklu Akademia Mistrzów. Gościem specjalnym będzie Ewa Foley - doradca rozwojowy, charyzmatyczny mówca i ceniona na całym świecie promotorka pozytywnego życia.

Ewa Foley / Fot. mat. promocyjne27-go kwietnia w Restauracji Przerwa odbędzie się kolejna odsłona cyklu Akademia Mistrzów,
tym razem – w formie warsztatów. Temat przewodni spotkania to: Poczucie własnej wartości w codziennym życiu - o istocie samouznania (self-esteem).
„Poczucie własnej wartości” to trening warsztatowo-seminaryjny z wykorzystaniem dużej ilości ćwiczeń pozwalających na aktywne doskonalenie umiejętności na poziomie świadomym i podświadomym. Budowanie samouznania oparte jest na zaangażowaniu umysłu, emocji i ciała.
Uczestnicy wypróbują w praktyce nowoczesne techniki rozwoju potencjału ludzkiego, w tym m.in.: Programowanie Neurolingwistyczne (NLP), Panoramę Społeczną (Social Panorama), wizualizację, afirmację, medytację, ćwiczenia ruchowe i oddechowe.
Trening skierowany jest do osób, które chcą się doskonalić, świadomie kształtować swoją rzeczywistość, osiągać cele i realizować marzenia, a także znacząco podnieść jakość swojego życia i samouznania. Wiedza zdobyta podczas sesji pomoże uczestnikom odkryć swoje talenty, a także wskaże drogę do stworzenia dobrych relacji z ludźmi (w rodzinie i w pracy) oraz zbudowania nowej, pozytywnej tożsamości.

Ewa Foley z wykształcenia jest językoznawcą, specjalistką od zarządzania zasobami ludzkimi. Stworzyła i prowadzi treningi rozwijające inteligencję duchową i emocjonalną, motywujące do zdrowego, twórczego i odpowiedzialnego życia. Uczestnicy kwietniowego spotkania będą mieli okazję poznać tę niezwykłą, znaną z poczucia humoru, pogody ducha i wewnętrznej siły kobietę. Prezentacje Ewy Foley są autentyczne, pełne swobody, spontaniczności i entuzjazmu.
Projekt Akademia Mistrzów ma charakter wielowymiarowy. Grupą odbiorców spotkań są kobiety biznesu, prowadzące własną działalność i zarządzające firmami. Formuła uwzględnia zarówno spotkania biznesowe, jak i seminaria, konferencje, warsztaty. Mistrzami spotkań byli już m.in. Katarzyna Miller, Leszek Balcerowicz, Magdalena Środa, prof. Jerzy Bralczyk, Katarzyna Montgomery, Ewa Ewart, Jacek Poremba, Beata Tyszkiewicz.
Zapraszamy!

Termin: 27 kwietnia, godz. 17.00 - 20.00
Miejsce: Restauracja Przerwa ul. Wólczańska 128/134 Łódź
Inwestycja w siebie: 178 zł (w cenie warsztat, poczęstunek i… duża dawka pozytywnej energii!)
Wpłaty na konto: 07 1020 3408 0000 4902 0162 6795 z dopiskiem „Warsztaty z Ewą Foley”
***
Założycielkami i organizatorkami Akademii Mistrzów są trzy kobiety: Barbara Wandachowicz-Kowalczyk, Agnieszka Zarembska i Lucyna Rawska. Więcej informacji na stronie www.akademiamistrzow.com oraz www.facebook.com/akademiamistrzowcom

źródło: mat. prasowe

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.