Facebook Google+ Twitter

Wyjątkowy wernisaż Ewy Bajek "Po prostu...Raj"

W najbliższy czwartek - 20 czerwca - o godzinie 18.300 przy ulicy Słonecznikowej 8 w Krakowie - Apartamenty Słonecznikowa - odbędzie się wyjątkowy wernisaż prac Ewy Bajek, zatytułowany „Po prostu.. Raj”.

Zaproszenie / Fot. Apartamenty Słonecznikowa_ZaproszenieWystawie malarskiej towarzyszyć będzie niecodzienna i jedyna w Polsce prezentacja rzeźb wykonanych przez niemieckiego artystę - Christopha Krane.

Już 20 czerwca o godzinie 18.30, przy ulicy Słonecznikowej 8 w Krakowie, odbędzie się wyjątkowy wernisaż malarstwa Ewy Bajek, o wiele mówiącym tytule „Po prostu ..Raj”.

Motywy rajskie, które artystka konsekwentnie wprowadza w swoje prace malarskie, charakteryzują się dużą wyrazistością barw i ogromnym ładunkiem emocjonalnym, którego nie zabraknie w miejscu odbywania się wernisażu, czyli w Apartamentach Słonecznikowa, a które swoim stylem i charakterem doskonale wkomponowują się w rajskie wyobrażenie świata malarki.

Ewa Bajek zorganizowała do tej pory blisko 20 wystaw indywidualnych w kraju i za granicą. Brała udział w ponad 80 wystawach zbiorowych. Prace artystki odnaleźć można w prywatnych zbiorach
w Polsce, Anglii, Francji, Hiszpanii, Kanadzie, Niemczech czy Włoszech.

Wystawie malarskiej towarzyszyć będzie, zorganizowana na tę specjalną okazję, prezentacja prac rzeźbiarza Christopha Krane. Zaskakujące kształty dzieł artysty, najczęściej wykonane z metalu, są dowodem ogromnej sprawności technicznej Christopha Krane, który rzeźbą zajmuje się ponad 20 lat. Jego prace prezentowały znakomite, europejskie galerie, m.in. Galeria „Hand&Werk” w Düsseldorfie, Galeria „Hüter” w Antrah czy w końcu Galeria „Cloreather Mühle” w Viersen. Możliwość prezentowania ich w Apartamentach Słonecznikowa, to duże wyróżnienie dla organizatorów wystawy i partnerów wydarzenia. Christoph Krane na co dzień, zawodowo
i prywatnie, związany jest Düsseldorfem i Krakowem.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.