Facebook Google+ Twitter

Wyjątkowy wieczór w „Dzięki Bogu już weekend”!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-04-03 11:02

Jak w każdy piątek zapraszamy na wieczór dobrego humoru! O godz. 21:45 startuje w TVP2 najlepszy kabaretowy show na żywo – „Dzięki Bogu już weekend”! Warto wybrać się na widownię programu.

11 kwietnia scena należeć będzie do króla konferansjerów, mistrz podrywania na misia i kamikadze polskiej piosenki - Artura Andrusa oraz lirycznego magistra inżyniera elektryka - Andrzeja Poniedzielskiego, który potrafi naprawić w domu kontakt i nigdy nie traci kontaktu z publicznością!

Ich wyjątkowi goście to m.in. caryca polskiego kabaretu, niezapomniana Honorata z „Czterech pancernych” - Barbara Krafftówna oraz młodzi, zdolni, niebanalni panowie z Kabaretu K2!

Program nosi tytuł SMS, czyli Stan Młodości Stabilnej. Udowodnimy w nim, że młodość ma różne oblicza i jest kompletnie niezależna od wieku!

Kasia Piasecka i Grzegorz Dolniak jako „szperacze.tv" pokażą naszym widzom wyszperane w telewizyjnych archiwach najwcześniejsze nagrania z młodości Andrusa i Poniedzielskiego - naszych szanownych prowadzących. Tak, tak, oni też kiedyś byli młodzi! : ) Obaj panowie wykonają premierowe piosenki i monologi.

Zapraszamy przed telewizory w piątek o 21:45 w TVP2.

Można usiąść wygodnie w fotelu i oglądać, ale najlepiej jest przyjść na widownię i śmiać się wspólnie z innymi. Bilety można zdobyć tylko do środy poprzedzającej program na stronie: ebilet.pl

(M H)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.