Facebook Google+ Twitter

Wyjątkowy występ Inez Bodio

Utalentowana młoda wokalista Inez Bodio wchodzi na wielką scenę muzyczną. Laureatka show muzycznego została zaproszona do występu dla kończącego karierę szczypiornisty Artura Siódmiaka, przed meczem PGNiG Super Mecz Polska vs Reszta Świata.

Inez Bodio / Fot. materiały prywatne Inez BodioMłoda wokalistka w ostatnich miesiącach wyrasta na wielką nadzieję polskiego rynku muzycznego. Muzyka to jej pasja od dziecka. Urodzona we Wrocławiu 11.07.1995 r. Inez Bodio jest jeszcze bardzo młoda, więc wszystko dopiero przed nią. Okazuje się jednak, że już teraz Inez zaczęła pisać fantastyczne piosenki, które pozwalają upatrywać w niej niezwykle utalentowaną następczynię niejednej z wielkich Gwiazd. Coraz śmielej wchodzi na wielką scenę.

Inez Bodio i Ewa Farna / Fot. materiały prywatne Inez BodioSwój talent potwierdziła znakomitymi występami w jednym z popularnych telewizyjnych muzycznych talent-show. Śpiewając w drużynie Ewy Farny w programie "Bitwa na Głosy" rywalizując z największymi gwiazdami estrady osiągnęła ogromny sukces zajmując 2 miejsce. W poszczególnych występach prezentowała się niezwykle dobrze i ze swoją drużyną w wielu odcinkach zajmowała 1 miejsce. Już pierwszy odcinek programu, w którym zaśpiewała i który również wygrała pokazał, że nie krępuje się występów i że scena jest czymś dla niej.

Inez Bodio / Fot. materiały prywatne Inez BodioInez Bodio jest obdarzona niezwykłym głosem i charyzmą. Dodatkowo gra na gitarze. Poza sukcesem w "Bitwie na Głosy" wygrywała wcześniej także różnego rodzaju konkursy poezji śpiewanej, piosenki aktorskiej, harcerskiej. Bez wątpienia ma talent. Jej wielką pasją jest fotografia, longboard, lubi poznawać nowe kultury, mówić po angielsku i skakać na trampolinie. Ale przede wszystkim śpiewa. Uczy się i na pewno chciałaby w jakiś sposób związać swoją przyszłość ze śpiewaniem i będzie robić wszystko, aby to marzenie zrealizować.

Inez Bodio swoimi świetnymi aranżami, znakomitymi melodiami i unikalnym głosem potrafi zauroczyć widownię. Wokalistka głosowo niewątpliwie świetnie sobie radzi i nie brakuje jej przy tym także scenicznej charyzmy pozwalającej na swobodny kontakt z publicznością.

Inez Bodio / Fot. materiały prywatne Inez BodioWszystko to potwierdza fakt, że Inez Bodio została zaproszona do występu przed niezwykle ważnym i dużym wydarzeniem jakim jest gala piłki ręcznej "PGNiG Super Mecz Polska vs Reszta Świata - zakończenie kariery Artura Siódmiaka", która odbędzie się 15 grudnia 2013 roku w gdańsko-sopockiej ERGO ARENIE. Nad przygotowaniem wydarzenia i całą kampanią promocyjną pracują agencja promotorska Menu Group i Exodus Group. Z pewnością występ Inez Bodio przed wielotysięczną publicznością, przed przybyłymi na pożegnanie Artura Siódmiaka najbardziej znanymi polskimi sportowcami, artystami, politykami, ale i przed samymi kibicami, będzie piękną atrakcją gali.

Anna Figiel

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.