Facebook Google+ Twitter

Wyjazdowy mecz Polonii przy Konwiktorskiej

W piątek 25.04 w XXV kolejce IV ligi mazowieckiej (północ) Amator Maszewo podejmie MKS Polonię Warszawa. Co najciekawsze mecz zostanie rozegrany w Warszawie przy u. Konwiktorskiej 6.

Plakat zachęcający kibiców do przybycia na mecz. / Fot. Polonia WarszawaWszelkie spekulacje dotyczące tego spotkania zostały jednoznacznie rozwiane. Tajemnicą poliszynela od kilku tygodni był fakt, że Amator chciałby zorganizować to spotkanie w Warszawie. Już w Wielką Sobotę słychać było na trybunach głosy o planowanej zmianie miejsca rozgrywania tego meczu. Plotki te potwierdzał także spiker. We wtorkowe popołudnie pojawił się nawet artykuł na ten temat na stronie warszawa.sport.pl
Plotki i spekulacje potwierdziły się. W dniu dzisiejszym zapadła decyzja, że rywalizacja pomiędzy czerwoną latarnią ligi a liderem, która planowo miała odbyć się w Maszewie 26 kwietnia o godzinie 11:00 (pojemność 200 miejsc), zostanie przeniesiona do Warszawy.

Działacze Amatora twierdzą, że chcieli grać u siebie a Poloniści mocno ich naciskali, aby zmienili zdanie. Z kolei przedstawiciele Czarnych Koszul sugerują, że to właśnie Amator poprosił o możliwość zorganizowania meczu na stadionie Polonii.
Ze względu na niemożliwość zgłoszenia w tak późnym terminie imprezy masowej na stadion będzie mogło wejść zaledwie 999 osób. Kibice Polonii otrzymali do rozdysponowania 950 biletów w cenie 30 zł za każdy. Na to spotkanie nie przysługują zniżki dla emerytów, rencistów i dzieci. Wynika to z wysokich kosztów organizacji imprezy oraz ograniczonej liczby wejściówek. Kibice Czarnych Koszul zasiądą na Trybunie Głównej.

W pięciu ostatnich spotkaniach drużyna MKS-u Polonii zgarnęła komplet punktów. Jest liderem i ma na swoim koncie 54 pkt. To o jedno oczko więcej niż zespół Bugu Wyszków, który w poprzedniej kolejce przebudził się po fatalnej serii remisów i wygrał u siebie 4-2 z Naprzodem Skórzec. Zwycięstwo w Wielką Sobotę odniosła też Polonia. Gładko wygrana rywalizacja 6-0 z MKS-em Ciechanów daje nadzieję na podtrzymanie korzystnej passy.
Amator zajmuje ostatnie miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem tylko 11 punktów. W trzech ostatnich meczach drużyna schodziła pokonana, strzeliła zaledwie jedną bramkę.

Amator Maszewo- MKS Polonia Warszawa
ul. Konwiktorska 6 Warszawa
25.04.2014 r. (piątek) 20:00

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.