Facebook Google+ Twitter

Wykład dr. Roberta Staatsa: Prawo autorskie w świecie cyfrowym

31 maja 2010 r. w budynku głównym Europejskiego Uniwersytetu Viadrina we Frankfurcie nad Odrą odbędzie się wykład otwarty dr. Roberta Staatsa pt.: "Prawo autorskie i organizacje zbiorowego zarządzania prawami autorskimi lub pokrewnymi".

 / Fot. Roland SemikWykład planowany jest w ramach działalności prawniczego stowarzyszenia Juristische Gesellschaft e.V. Prelegent dr Robert Staats jest członkiem zarządu VG Wort, niemieckiej organizacji zbiorowego zarządzania prawami autorskimi lub prawami pokrewnymi w dziełach pisanych, także tych elektronicznych. VG Wort powstała w 1958 r., zaś jej siedziba mieści się w Monachium.

Początek wykładu przewidziany jest na godz. 18.30. Miejsce: budynek główny Europejskiego Uniwersytetu Viadrina przy Große Scharrnstraße 59 we Frankfurcie nad Odrą, 500 m od dawnego przejścia granicznego w Słubicach. Wstęp wolny!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Temat na czasie, tylko z realizacją tej problematyki jest na bakier. Nie mogę zapomnieć jak mojego ojca wykiwali na patent. Technologia weszła w całym kraju a ojciec musiał siedzieć cicho i milczeć, bo nie był partyjny. Ot sprawiedliwość. Nawet "dziękuję" nie było. "Panta Rei"

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.